تصویر جدیدی از فصل دوم سریال ویچر منتشر شد

گرالت و سیری پشت به پشت هم در نبرد

تصویر جدید از فصل دوم ویچر در رسانه سرگرمی

یک تصویر کاملاً جدید از فصل ۲ سریال ویچر از نتفلیکس، «هنری کویل» (Henry Cavill) و «فریا آلن» (Freya Allan) را در حال نقاهت پس از نبرد در جنگل تاریک نشان می‌دهد.

تصویر جدیدی از فصل ۲ سریال ویچر نشان می‌دهد که گرالت و سیری در حال بهبودی پس از یک نبرد هستند. این سریال که اولین فصلش در سال ۲۰۱۹ از نتفلیکس پخش شد، برگرفته از یک مجموعه رمان فانتزی به همین نام اثر آندری ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) است. شاید جالب باشد که بدانید از رمان‌هایی که در سال ۱۹۹۴ منتشر شدند، در مجموعه‌ای از بازی‌های ویدیویی محبوب که از سال ۲۰۰۷ ساخت آن‌ها آغاز شد، اقتباس شده است.

گرالت که یک شکارچی هیولا با بازی هنری کویل است در این سریال ماجراهایی را از سر می‌گذراند که سرنوشتش را به ولیعهد سیری با بازی فریا آلن پیوند می‌دهد. رویس پیرسون، جوی باتی، مای آنا برینگ، تام کانتون، آنیا چالوترا، ایمون فارن و بیورن هالینور هارالدسون نیز در این سریال ایفای نقش می‌کنند.

فصل دوم سریال به علت همه‌گیری ویروس کرونا با تاخیرهای متعددی مواجه شد. تولید در ابتدا در ماه مارس تعطیل شد اما بازگشت عوامل و بازیگران برای ادامه سریال به دلیل مثبت شدن تست کریستوفر هیویو، بازیگر سریال، و همچنین آسیب دیدگی پای کویل به تاخیر افتاد. با این حال فیلمبرداری در نهایت در آوریل امسال به پایان رسید و تاریخ انتشار فصل دوم سریال The Witcher برای ۱۷ دسامبر سال جاری از سرویس نتفلیکس برنامه‌ریزی شد.

مجله توتال فیلم تصویری کاملاً جدید از فصل دوم ویچر به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد شاهزاده سیری و گرالت در حال بهبودی پس از یک نبرد با هیولا هستند. محیطی که در عکس مشخص است بسیار معمولی‌ست و از درختان و برفی که می‌بارد نمی‌توان نکته خاصی برداشت کرد. با این وجود که تصویر اسپویل خاصی ندارد اما پیش‌بینی می‌شود که سیری و گرالت بیشتر از فصل قبلی در کنار یکدیگر خواهند. تصویر را می‌توانید در زیر این مطالب مشاهده کنید:

هنوز جزئیات داستان فصل دوم ویچر بر مخاطبان پوشیده است، با این حال انتظار می‌رود که نقش سه شخصیت اصلی پررنگ‌تر شود. همانطور که سیری به یادگیری کنترل قدرت‌های خود ادامه می‌دهد، گرالت باید از یک گرگ تنها به راهنمای سیری برای ادامه سفرش تبدیل شود. علاوه بر این ینفر باید با پیامدهای نبرد سادن هیل زمانی که مهاجمان در پایان فصل یک به نیلفگارد) حمله کردند، مقابله کند.

 کتاب ویچر پتانسیل بالایی دارد که سریال می‌تواند در این فصل آن‌ها را پوشش دهد، با توجه به اینکه سریال منبع طولانی مدت تایم لاین زمانی حوادث خواهد بود. به نظر می‌رسد این فصل نیز بیشتر الهامات زیبایی‌شناختی خود را از بازی The Witcher 3 گرفته است، بنابراین اگر بخواهند می‌توانند به جای پوشش کتاب‌ها به سمت بازی‌های ویدیویی بروند. مسیرهای زیادی وجود دارد و جالب است که ببینیم عوامل کدام یک را برای رفتن در دسامبر امسال انتخاب می‌کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا