#مهسا_امینی

آیا گرالت در بازی Cyberpunk 2077 حضور خواهد داشت؟

داگل کاکل: خبری از حضور افتخاری نخواهد بود

گرالت در دنیای Cyberpunk 2077 حضور نخواهد داشت!

داگ کاکل (Doug Cockle)، صداپیشه‌ی گرالت آو ریویا در سری The Witcher استودیوی CD Projekt RED، تایید کرده است که گرالت در بازی Cyberpunk 2077 ظاهر نخواهد شد.

این موضوع، خیلی تعجب آور نیست، اما طرفداران فرنچایز فانتزی ویچر، امیدوار بودند که حداقل یک کمیو (Cameo) از گرالت در Night City داشته باشند.

در عنوان The Witcher 3: Wild Hunt، سیری (Ciri)، معروف به بانوی فضا و زمان، به گرالت می‌گوید که او به مجموعه‌ای از جهان‌ها و دوره‌های زمانی عجیبی سفر کرده است. او فاش می‌کند که یکی از این سفرها او را در زمانی فرود می‌آورد که مردم، دستگاه‌های فلزی در سرشان دارند. گرالت این حرف سیری را شوخی تصور می‌کند، اما طرفداران آگاه از عنوان نقش آفرینی بعدی CD Projekt RED در آن زمان، به خوبی می‌دانستند که منظور سیری چیست.

سیری در خیابان‌های شهر Night City در دنیای Cyberpunk 2077 گشت زده بود و این باعث شد بسیاری فکر کنند که چنین ایستر اگی (Easter Egg) اشاره به نوعی کمیو، از دنیای ویچر در این عنوان علمی تخیلی دارد. به هر حال، اکنون می‌دانیم که انتظار نمی‌رود گرالت در نایت سیتی حضور داشته باشد، علی رغم اینکه داگ کاکل، صدا پیشه این شخصیت، یک بار اظهار داشته که از این موضوع استقبال می‌کند.

وبسایت Eurogamer اخیرا با داگ کاکل تماس گرفت و از او پرسیده شد که آیا اطلاعی درباره حضور گرالت در Cyberpunk 2077 دارد یا خیر. كاكل به نشریه پاسخ داد:

متاسفانه من تاكنون هیچ مشاركتی با سایبرپانک 2077 نداشته‌ام. مدت‌ها پیش به دنیای سایبرپانک اشاره شد، اما CD Projekt RED من را در جریان چیزی نگذاشته. من از بابت اینکه در این پروژه همکاری نمی‌کنم ناراحتم! شاید در آینده!

این مطمئنا یک فرصت از دست رفته است، خصوصا از آنجایی که مخاطبان، قبلا یک ایستر اگ مربوط به The Witcher را در عنوان بعدی استودیو مشاهده کرده‌اند. در پی انتشار تریلری از سایبرپانک در تابستان گذشته، بینندگان تیز بین، خودرویی با نام “Aerondight” را که در یک مجله درون بازی لیست شده بود، پیدا کردند. نکته جالب اینجاست که Aerondight نام شمشیری است که بازیکنان می‌توانند در هر سه قسمت اصلی بازی‌های The Witcher پیدا کنند.

اما عدم حضور گرالت در دنیای Cyberpunk 2077 لزوما به معنای نادیده گرفتن دنیای The Witcher نیست. اینکه آیا خود سیری در نایت سیتی ظاهر خواهد شد یا خیر هنوز مشخص نیست. اگر او نیز نتواند به هر شکلی ظاهر شود، طرفداران هنوز یک ماجراجویی دیگر از سری ویچر خواهند داشت تا منتظر آن بمانند. پس از عرضه Cyberpunk 2077 به فروشگاه‌ها، CD Projekt RED قصد دارد کار روی سری بعدی این عنوان فانتزی را آغاز کند.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۰ دسامبر (مصادف با ۲۰ آذر ماه) برای پلتفرهای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس / اس، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا