1%
  • 0/10

نصب مجدد ویندوز 11 بدون پاک شدن اطلاعات بالاخره ممکن شد

نصب مجدد ویندوز 11 بدون پاک شدن اطلاعات بالاخره ممکن شد ۰ ۰۶ دی ۱۴۰۲ اخبار فناوری کپی لینک
نصب مجدد ویندوز 11 بدون پاک شدن اطلاعات

مایکروسافت بالاخره تصمیم گرفت به حرف کاربران گوش داده و امکان نصب مجدد ویندوز 11 بدون پاک شدن اطلاعات را به این سیستم‌عامل محبوب اضافه کند.

نصب مجدد ویندوز 11 در حال حاضر یک کابوس برای کاربران محسوب می‌شود چرا که هم فرایند آن طول می‌کشد و هم اینکه اپلیکیشن‌های سیستم کاملا پاک می‌شوند و بازی‌ها را هم باید دوباره نصب کرد. این فرایند قطعا کاربران و به خصوص گیمرها را کلافه می‌کند چون در بسیاری از مواقع آن‌ها در طول یک بازی ساعت‌ها پیش می‌روند اما با یک ایراد کوچک در سیستم‌عامل و اجبار به نصب دوباره‌ی آن، باید کل فرایند بازی را از سر بگیرند.

عجیب بود که مایکروسافت چرا امکان نصب مجدد ویندوز 11 بدون پاک شدن اطلاعات را به کاربران نمی‌داد. اما به تازگی متوجه شده‌ایم این قابلیت بالاخره به ویندوز 11 اضافه شده و کاربران دیگر نیازی نیست دغدغه‌ی خاصی در این رابطه داشته باشند.

اینطور که پیداست، مایکروسافت توانسته کاری کند که امکان نصب مجدد ویندوز 11 بدون پاک شدن اطلاعات از طریق به‌روزرسانی ویندوز به این سیستم‌عامل اضافه شود. با استفاده از این قابلیت، کاربران با خیال راحت می‌توانند سیستم‌عامل را تعویض کرده و هیچ نگرانی در رابطه با پاک شدن فایل‌ها، برنامه‌ها، بازی‌ها و… نداشته باشند.

Fix Problems using Windows Update نام این قابلیت جدید است که برای کاربران اینسایدر ویندوز 11 در دسترس قرار دارد اما مایکروسافت چون همچنان در حال کار روی آن است شاید عملکرد صحیحی را از آن شاهد نباشید. بنابراین اگر قصد تست را هم دارید، روی سیستمی آن را تست کنید که اطلاعات مهم و حیاتی در آن وجود ندارد.

 از جمله خوبی‌های این قابلیت در کنار امکان نصب مجدد ویندوز 11 بدون پاک شدن اطلاعات این است که نیاز شما به فلش یا دی‌وی‌دی را از بین برده و تمام فرایند را به صورت دیجیتال انجام می‌دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments