1%
  • 0/10

تاریخ اکران پیش‌درآمد کارخانه شکلات‌سازی رسما مشخص شد

برادران وارنر بالاخره در خصوص پیش‌درآمد Willy Wonka اطلاعات جدید منتشر کردند

تاریخ اکران پیش‌درآمد کارخانه شکلات‌سازی رسما مشخص شد ۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
اکران پیش ‌درآمد کارخانه شکلات سازی

خوشبختانه روز گذشته شرکت برادران وارنر از تاریخ اکران پیش درآمد کارخانه شکلات سازی رونمایی کرد؛ اثری که قرار است ما را یکبار دیگر به دنیای یکی از نوستالژیک‌ترین آثار هالیوود ببرد.

مدت‌ها است که شایعاتی در خصوص فیلم Willy Wonka می‌شنویم. این فیلم که پیش‌درآمد فیلم ویلی وانکا و کارخانه شکلات‌سازی است، ماجراهای صاحب اصلی و معروف کارخانه را در جوانی روایت می‌کند.

در حالی که اخبار رسمی در مورد این فیلم کم است، شایعات هر روز بیشتر می‌شود و اکنون کمپانی برادران وارنر اعلام کردند که برنامه دارند تا این فیلم را در سال ۲۰۲۳ اکران کنند.

این پیش‌درآمد قرار است که داستان ویلی وانکا جوان و ماجراهایی که قبل از افتتاح معروف‌ترین فروشگاه ساخت شکلات در جهان را پشت سر می‌گذارد، را روایت کند. در فیلم چارلی و کارخانه شکلات‌سازی به ویلی جوان اشاره‌هایی شده است اما باید منتظر بود تا داستان را به‌صورت کامل مشاهده کرد. هنوز جزئیات زیادی از این فیلم منتشرنشده و همه منتظر جزئیات رسمی بیشتر هستند اما می‌توان گفت که در دو سال آینده، اخبار بسیاری از این فیلم خواهیم شنید و می‌توان از آن به‌عنوان یک فیلم مورد انتظار و جذاب یاد کرد.

کارگردان مشهور فیلم پدینگتون، Paul King، به‌عنوان کارگردان این اثر انتخاب شده و کار هدایت و ساخت این فیلم را بر عهده خواهد داشت. علاوه بر کینگ، David Heyman به‌عنوان تهیه‌کننده فعالیت خواهد کرد. تمامی فیلم‌های مجموعه هری پاتر و همچنین جانوران شگفت‌انگیز با تهیه‌کنندگی او ساخته‌شده. همچنین او با پل کینگ در فیلم پدینگتون همکار بوده است.

ویلی وانکا و کارخانه شکلات‌سازی را می‌توان یکی از محبوب‌ترین فیلم‌های تاریخ دانست، در حالی که فیلم چارلی و کارخانه شکلات‌سازی نیز طرفداران خود را دارد و بسیار مورد ستایش قرارگرفته است. باید منتظر باشیم تا ببینیم که سومین فیلم از این سری، یعنی فیلم Willy Wonka به چه میزان می‌تواند رضایت منتقدان و طرفداران را جلب کند.

بر اساس اطلاعات منتشرشده از سوی کمپانی برادران وارنر تاریخ اکران پیش درآمد کارخانه شکلات سازی مصادف با ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ (۱۷ مارس سال ۲۰۲۳) خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments