با زیرنویس فارسی تما شا کنید : حضور بازیگر نقش گرین گابلین در تریلر فیلم جدید Inside

در زندان هنر

در تریلر فیلم جدید Inside می‌توانید شاهد حضور ویلم دفو (Willem Dafoe) در یک اثر سینمایی تازه، به کارگردانی واسیلیس کاتسوپیس (Vasilis Katsoupis) باشید.

به تازگی کمپانی فیلمسازی فوکس فیچرز (Focus Features) ویدیو تازه‌ای را از فیلم جدید خود، با عنوان Inside منتشر کرده که در آن، ویلم دفو، در نقش یک دزد حرفه‌ای که در خانه‌ای گیر افتاده، حاضر می‌شود. دفو پیش از این در نقش شخصیت محبوب گرین گابلین (Green Goblin) در سری فیلم‌های Spider-Man حاضر شده و از طرفی هنر او برای ایفای نقش‌های آنتی هیرو و خاکستری، واقعا بی‌نظیر است.

تریلر فیلم جدید Inside

در این تریلر می‌توانید ببینید که دفو برای دزدی از یک خانه معروف که پر از آثار هنری گران قیمت است رفته و ۷ دقیقه وقت دارد تا از آنجا فرار کند. با این وجود، اینطور که به نظر می‌رسد، او در این مدت قادر به فرار کردن نیست و در نتیجه، مجبور می‌شود تا در محیط موزه‌مانند این ساختمان گیر کند. حال او باید سعی کند تا از این زندان جدید و هنری فرار کند، اما این هرگز کار راحتی نیست!

در واقع شخصیت اصلی در تریلر فیلم جدید Inside ابتدا سعی می‌کند تا خود نجات دهد، سپس نا امید می‌شود و در تلاش است تا با مواد غذایی که در آن مکان وجود دارد، زنده بماند. اما در نهایت هنگامی که او راهی برای فرار پیدا نمی‌کند،‌ ظاهرا دیوانه شده و مجذوب آثار هنری اطراف خود می‌شود! طوری که خود او را انجام برخی حرکات، این آثار را تخریب و حتی تغییر می‌دهد. این در حالی است که شاید آخر این فیلم ما حتی ببینیم که آثار عوض شده او بیشتر از نسخه اصلی مورد توجه افراد واقع شوند! البته اگر او بتواند فرار کند یا بالاخره فردی در این موزه را باز کند.

کارگردان این اثر سینمایی، یعنی واسیلیس کاتسوپیس، در گذشته تجربه چندانی در ساخت فیلم و سریال را ندارد، اما حال که پروژه Inside را با چنین موضوع خاصی کارگردانی می‌کند،‌ توجه افراد و اهالی سینما را به خود جلب خواهد کرد. او در گذشته تنها کارگردانی فیلمی تحت عنوان My Friend Larry Gus را انجام داده که برای گرفتن جایزه در مراسم Los Angeles Greek Film نیز کاندید گرفتن جایزه بهترین اثر سینمایی مستند شده بود. این در حالی است که با فیلم Inside و هنرنمایی ویلم دفو، احتمال اینکه طرفداران بیشتر با این کارگردان آشنا شوند وجود دارد.

فیلم Inside در تاریخ ۱۹ اسفند سال جاری (۱۰ مارس ۲۰۲۳) اکران خواهد شد. تاریخ انتشار نسخه دیجیتال این اثر سینمایی هنوز اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا