آیا فیلم فلش 2 در آینده‌ای نزدیک ساخته می‌شود؟

اندی موسکیتی چه نظری در اینباره دارد؟

فیلم فلش 2

مدت زمان کمی تا اکران فیلم مورد انتظار The Flash باقی مانده است، اما با توجه به رهبری جدید دنیای دی سی (DCU) و ریبوت شدن آن، آیا امکان ساخته شدن فیلم فلش 2 به عنوان دنباله‌ای برای The Flash وجود دارد؟

شرکت برادران وارنر دیسکاوری (Warner Bros. Discovery) به تازگی یک پنل بزرگ در رویداد سینماکان (CinemaCon) داشته است که در آن شاهد نمایشی از فیلم‌های آینده این کمپانی که در سال میلادی جاری اکران می‌شوند، بودیم. در میان این اثار، سه پروژه مورد انتظار دی سی (DC) یعنی The Flash، Blue Beetle و Aquaman and the Lost Kingdom حضور پرنگی داشتند.

همچنین فیلم The Flash برای اولین بار برای خبرنگاران و رسانه‌ها به نمایش درآمد و تا به اینجا شاهد واکنش‌های بسیار مثبتی نسبت به آن بوده‌ایم. اما اکنون که مدت کمی تا اکران این پروژه مورد انتظار فاصله داریم، سوالی که مطرح می‌شود این است: آیا در آینده‌ای نزدیک فیلم فلش 2 نیز ساخته می‌شود؟ اندی موسکیتی (Andy Muschietti)، کارگردان فیلم The Flash در صبحت با خبرنگار رسانه ComicBook.com نظر خود را در رابطه با ساخته شدن دنباله آن به اشتراک گذاشت.

این طور که موسکیتی در صحبت‌های خود می‌گوید، هنوز هیچ صحبتی در رابطه با ساخت فیلم فلش 2 صورت نگرفته، اما اگر فیلم با موفقیت روبه‌رو شود و با ساختار جدید دنیای دی سی هماهنگ باشد، امکان دارد که دنباله فیلم The Flash ساخته شود. اندی موسکیتی گفت:

ما در مورد اون هنوز صحبت نکردیم. من فکر می‌کنم که فعلا همه ما منتظریم تا ببینیم این فیلم چه عملکردی خواهد داشت. البته که یک هیجان برای ادامه دادن داستان وجود داره، به خصوص اگر که فیلم موفق بشه. البته یک معماری جدید در دی سی در حال تشکیل شدن است و سوالی که پیش میاد اینه که آیا این معماری جدید توانایی جذب این داستان رو داره؟ خوبی استفاده از مولتی‌ورس اینه که این رو امکان‌پذیر می‌کنه. مولتی‌ورس به همه جهان‌های مختلف اجازه می‌ده تا با هم همزیستی و تعادل داشته باشد و بنابراین، امیدوارم که این دنباله بتونه که ساخته بشه. البته که حقیقت اینه من هنوز هیچ چیزی نمی‌دونیم.

فیلم The Flash در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۶ خرداد ۱۴۰۲) در سالن‌های سینمای سراسر جهان اکران خواهد شد.

4.2 5 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا