#مهسا_امینی

آیا لوکی در فیلم Thor 4 حضور دارد؟

«من اندرو گارفیلد نیستم!»

آیا لوکی در فیلم Thor 4 حضور دارد؟ امیرحسین ناصری ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ سینمای جهان
لوکی در فیلم Thor 4

در جدیدترین مصاحبه‌ای که با تام هیدلستون (Tom Hiddleston) انجام شده، او درباره حضور لوکی در فیلم Thor 4 صحبت کرده، در حالی که تاکید می‌کند او قصد ادامه راه اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) را ندارد!

همانطور که شخصیت ثور (Thor) مدت‌هاست در دنیای سینمایی مارول شناخته می‌شود، برادر او لوکی (Loki) هم در اولین فیلم Thor حضور داشته و سال‌هاست که او را می‌بینیم و می‌شناسیم. با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که لوکی در طول زمان تغییرات بسیاری را داشته است؛ به نحوی که او اول در فیلم Avengers به عنوان یک شخصیت منفی معرفی شد و سپس طولی نکشید تا در Thor: The Dark World شاهد سر به راه شدن او باشیم. سپس در عنوان Ragnarok لوکی به کلی تغییر کرد و در نهایت، فیلم Avengers: Infinity War به زندگی او پایان داد.

این در حالی بود که در Avengers: Endgame، یک نسخه قدیمی از لوکی از سال ۲۰۱۲ فرار کرد و به همین دلیل توسط سازمانی به نام TVA دستگیر شد تا روایت داستان سریال Loki شکل بگیرد؛ جایی که عملا همه چیز دستخوش تغییرات شد و مولتی‌ورس سینمایی مارول در پایان آن شکل گرفت. با این وجود، لوکی که حال نقش بسیار مهمی را در MCU بازی می‌کند، منتظر است تا فصل دوم سریالش شروع شود، در حالی که عنوان فیلم Thor 4 هم می‌تواند به عنوان مقصد بعدی او در نظر گرفته شود.

تام هیدلستون درباره حضور لوکی در فیلم Thor 4 توضیح داد

در حال حاضر در هر سه فیلم اکران شده از شخصیت ثور، لوکی هم حضور داشته و نقش مهمی را هم بازی کرده است. با این حساب، کاملا منطقی به نظر می‌رسد اگر طرفداران فکر کنند که او در فیلم Thor: Love And Thunder هم ظاهر می‌شود. با این وجود، جالب است که حتی خود لوکی هم درباره این موضوع بی‌خبر است و از طرفی حتی اظهار می‌کند که نمی‌خواهد ادای اندرو گارفیلد که دروغ گفته بود را دربیاورد!

من در یک علامت سوال بزرگ زندگی می‌کنم. واقعا هیچ چیز معلوم نیست. من خودم هم اول فکر می‌کردم که می‌توان قبل از اکران یک فیلم و فقط بازی در سکانس‌های مختلف فهمید که داستان از چه قرار است، اما در حال حاضر عملا هیچ ایده‌ای ندارم که چه اتفاقی خواهد افتاد. من حتی سعی نمی‌کنم تا ادای اندرو گارفیلد را در این کار دربیاورم! بلکه واقعا ایده‌ای از برنامه‌های آینده مارول ندارم.

در حال حاضر شایعه شده که لوکی در فیلم Doctor Strange: In The Multiverse of Madness یا Thor: Love And Thunder حضور پیدا می‌کند، اما هنوز هیچکس نمی‌داند که واقعا چه اتفاقاتی خواهد افتاد. با این وجود، از یک بابت می‌توان مطمئن بود و آن هم حضور لوکی در فصل دوم سریال Loki است؛ موردی که اکنون یک سال است که مهر تایید روی آن زده شده و احتمالا به یکی از پرطرفدارترین و بهترین سری‌های شبکه دیزنی پلاس تبدیل خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا