رتبه‌بندی و بررسی بهترین جوجو ها
1%
  • 0/10

رتبه‌بندی و بررسی بهترین جوجو ها

ماجراجویی عجیب و غریب جوجو

رتبه‌بندی و بررسی بهترین جوجو ها ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

انیمه ماجراجویی عجیب و غریب جوجو به نویسندگی هیروهیکو آراکی، به عنوان یکی از زیبا و شاهکارترین انیمه‌های تاریخ شناخته می‌شود. در این انیمه، خانواده دوست‌داشتنی جوجو با شروران مختلف مواجه شده و سعی دارند آن‌ها را شکست دهند. به دلیل انتخاب نام‌های جالب و منحصر به فرد، ترکیب نام و نام خانوادگی اکثر آن‌ها به جوجو ختم می‌شود. اما حال بهترین جوجو ها در این خانواده کدام شخصیت‌ها هستند؟

درحالی هر کدام از آن‌‌ها از سبکی خاص در مبارزه با دشمنان استفاده کرده، و از قابلیت‌های منحصر به فرد بهره‌مند هستند، به نوبه خود حریفی ترسناک به نظر می‌رسند و ترس را در دل دشمنان زنده می‌کنند. ممکن است برخی از آن‌ها طرفداران بیشتری را به خود جذب کرده و کاراکتری محبوب‌تر شناخته شوند، که این اتفاق امری طبیعی تلقی می‌شود. در ادامه این مطلب با رسانه سرگرمی همراه شوید تا بررسی و رتبه‌بندی بهترین جوجو ها در انیمه ماجراجویی عجیب و غریب جوجو بپردازیم. 

۹. جاناتان جوستار

در حالی که جاناتان جوستار (Jonathan Joestar) نخستین فرد موجود در خانواده جوستار نیست، اما فردی است که ماجراجویی جوجوها را شروع می‌کند. او به عنوان اولین جوجو در این انیمه حضور می‌یابد و سعی دارد در برابر برادر ناتنی خود، دیو براندو (Dio Brando) بایستد. جاناتان شخصیت مورد علاقه طرفدارها نیست و از او به عنوان بهترین جوجو یاد نمی‌شود، اما با این حال جاناتان با دلسوزی در مقابل برادر ناتنی خود به مبارزه کردن می‌پردازد..

۸. جوسکه هیگاشیتاکا

جوسکه هیگاشیتاکا (Josuke Higashikata) در حالی که موردی از جوجوها در نظر گرفته می‌شود اما همچنان شخصیتی کاملا مجزا است. او توسط یاسوهو (Yasuho) به سرپرستی قرار گرفته و در خانواده هیگاشیتاکا بزرگ می‌شود. در ادامه داستان، جوسکه به کشف اسرار تاریک گذشته خود می‌پردازد و سعی دارد در مورد خانواده واقعی خود  شناخت پیدا کند. 

۷. جودیو جوستار

جودیو جوستار (Jodio Joestar) به عنوان آخرین جوستار در پارت نهم حضور می‌یابد و باید گفت که نسبت به باقی جوجوها بسیار متفاوت است. او در واقع یک مجرم مطلق است که به عنوان فروشنده مواد مخدر فعالیت کرده و به راحت‌ترین شکل ممکن دزدی می‌کند. 

۶. جورنو جیوانا

جورنو جیوانا (Giorno Giovanna) ترکیبی از پیوند خانواده‌های جوستار و براندو به حساب می‌آید. او از کاریزمای خارق‌العاده ای بهره‌مند است که می‌توان جورنو را تا حد قابل توجهی به دیو براندو تشبیه کرد. استند او یکی از مهم‌ترین قدرت‌های انیمه ماجراجویی‌عجیب و غریب جوجو را در بر می‌گیرد و به همین دلیل از جورنو به عنوان یکی از بهترین جوجو ها یاد می‌شود.

۵. جولین کوجو

تاکنون جولین جوجو (Jolyne Cujoh) تنها شخصیت مونث در میان دیگر جوجوها به شمار می‌آید. با اینکه در گذشته جولین به عنوان یک شخصیت شرور یا به عبارتی خلافکار به نمایش درآمده بود اما پس از گذشت مدتی تصمیم می‌گیرد پیشینه خود را تغییر دهد. با تغییر تصمیم خود، جولین رابطه جدیدی با پدرش، جوتارو می‌سازد همچنین دوستان خوبی را نیز می‌یابد، و در کنار آن‌ها به نجات جهان می‌پردازد.

۴. جانی جوستار

جانی جوستار (Johnny Joestar) به عنوان هفتمین جوجو در این مجموعه معرفی می‌شود. پس از حادثه‌ای در اسب‌سواری جانی فلج می‌شود، اما پس از گذشت مدتی با جیرو زپلی (Gyro Zeppeli) آشنا شده و سعی دارند ماراتن قهرمانی را کامل کرده همچنین به دنبال راهی برای بهبودی جانی بگردند. در همین حین است که آن‌ها متوجه می‌شوند درگیر اتفاقی اسرارآمیز شده‌اند.

۳. جوسکه هیگاشیتاکا

جوسکه هیگاشیتاکا (Josuke Higashikata) توانسته است تاثیر شوکه کننده‌ای بر روی دنبال کنندگان این انیمه داشته باشد و  به عنوان یکی از بهترین جوجو ها شناخته شود. در واقع او پسر نامشروع جوزف معرفی می‌شود اما همچنان برخی از ویژگی‌های خانوادگی جوستارها را در بر می‌گیرد. استند او با قدرت بهبودی و ویرانی می‌تواند در مبارزات یک عنصر کارآمد شمرده شود. 

۲. جوتارو کوجو

از جوتارو کوجو (Jotaro Kujo) به عنوان یکی از قوی‌ترین و همچنین بهترین جوجو ها در این انیمه یاد می‌شود. برای‌ اولین‌بار در پارت سوم معرفی شد و وظیفه او نجات مادر خود و دنیا در برابر دیو بود. در پارت‌های بعد نیز از این شخصیت دوست‌داشتنی استفاده می‌شود؛ مانند پارت چهارم که به کمک جوسکه می‌شتابد و پارت ششم که در کنار دخترش، جولین قرار می‌گیرد. 

۱. جوزف جوستار

بدیعی است که عنوان بهترین جوجو از آن جوزف جوستار (Joseph Joestar) باشد. او باعث شروع محبوبیت مجموعه ماجراجویی‌ عجیب و غریب جوجو است و دلیل تبدیل مخاطبان به دنبال کنندگان درجه یک محسوب می‌شود. برخلاف پدر بزرگش، جوزف بی‌ادب، عجول و بی‌پروا است، اما با این حال هنگامی که صحبت از مبارزه کردن می شود، جوزف هیولای درون خود را بیدار کرده و با بی‌رحمی به شکست حریف خود می‌پردازد. او می‌تواند استراتژی حریف را تجزیه و تحلیل کند و حرکات بعدی آن‌ها را با سرعت برق پیش‌بینی کند، و اگرچه به حریفان شایسته‌ای مانند مردان ستون (Pillar Men) احترام می‌گذارد، اما همچنان از فریب دادن و شکست دادن آن‌ها با تاکتیک‌های پنهانی لذت می‌برد. همینطور باید ذکر شود که اعتماد به نفس خاموش نشدنی او، جوزف را برای هزاران طرفدار محبوب می‌کند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments