تماشا کنید: رونمایی از شخصیت جدید و قابل‌کنترل Crash Bandicoot 4: It’s About Time

تاریخ انتشار نسخه‌ی دمو مشخص شد

تماشا کنید: رونمایی از شخصیت جدید و قابل‌کنترل Crash Bandicoot 4: It’s About Time سورنا رضایی ۰ ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی تویز فور باب و شرکت اکتیویژن با انتشار یک پست در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن، تاریخ انتشار نسخه‌ی دموی Crash Bandicoot 4: It’s About Time را اعلام کردند.

شرکت اکتیویژن سه نسخه‌ی ابتدایی فرنچایز کرش بندیکوت را ریمستر و در قالب Crash Bandicoot N. Sane Trilogy عرضه کرد. این محصول به دلیل کیفیت بسیار بالا مورد استقبال قرار گرفت و نه تنها بازخوردهای بسیار مثبتی را دریافت کرد، بلکه بیش از ۱۰ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت. بدین ترتیب، یکی از فرنچایزهای قدیمی و محبوب بار دیگر در مرکز توجه‌ها قرار گرفت. اکتیویژن که نمی‌خواست فرصت را از دست بدهد، نسخه‌ی بعدی این فرنچایز را در سال ۲۰۱۹ و با نام Crash Team Racing Nitro-Fueled به بازارهای جهانی فرستاد. حالا هم نسخه‌ی دیگری مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد: Crash Bandicoot 4: It’s About Time.

استودیوی تویز فور باب و شرکت اکتیویژن با انتشار یک پست در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن، تاریخ انتشار نسخه‌ی دموی Crash Bandicoot 4: It’s About Time را مشخص کردند. بر این اساس، نسخه‌ی دمو در تاریخ ۲۶ شهریور (مصادف با ۱۶ سپتامبر) منتشر شده و تا زمان عرضه‌ی بازی در ماه اکتبر در دسترس خواهد بود. از محتویات تدارک دیده شده برای نسخه‌ی دمو می‌توان به دو شخصیت کرش و نئو کورتکس و همچنین مراحل Snow Way Out و Dino Dash اشاره کرد. در ضمن، تعدادی از ماسک‌های کوانتوم هم در این نسخه قرار دارند که برای مثال می‌توان به Kupuna-Wa اشاره کرد. این ماسک قابلیت کنترل زمان را به کاربر می‌دهد. دیگر ماسک کوانتوم  Lani-Loi نام داشته و با استفاده از آن می‌توان یک شی را ناپدید یا آن را به محیط اضافه کرد.

نسخه‌ی دموی Crash Bandicoot 4: It’s About Time به صورت عمومی منتشر نمی‌شود و تنها پیش‌خریدکنندگان نسخه‌های دیجیتالی به آن دسترسی خواهند داشت. در ضمن، پست مشترک استودیوی تویز فور باب و شرکت اکتیویژن تنها به همین مورد اختصاص نداشت و در بخشی دیگر به معرفی جدیدترین شخصیت قابل‌کنترل پرداخته شد. بر این اساس، کاربران در جریان بازی می‌توانند کنترل تانا را به دست بگیرند. از قابلیت‌های قابل‌توجه او می‌توان به دابل جامپ، گرپل و پرش به واسطه‌ی دیوار اشاره کرد. گرپل نه تنها اجازه می‌دهد تا مسافت‌های نسبتا دور را در مدت زمان کوتاهی طی کند، بلکه وسیله‌ای برای کشتن دشمنان و آیتم‌های موجود در محیط هم است. در ضمن، از آن‌جایی که تانای حاضر در این بازی به بُعد دیگری تعلق دارد، از طراحی بسیار متفاوتی نسبت به نسخه‌های قدیمی برخوردار است.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time دنباله‌ای مستقیم برای Crash Bandicoot: Warped بوده و تلاش‌های شخصیت‌های اصلی قصه برای دستگیری دکتر نئو کورتکس، دکتر ان. تراپی و اوکا-اوکا را نشان می‌دهد. این بازی در تاریخ ۱۱ مهر (مصادف با ۲ اکتبر) به صورت دیجیتالی و فیزیکی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. اگرچه تیم توسعه تاکنون هیچ اشاره‌ای به نسخه‌های نسل نهمی نداشت اما شایعه‌ها ساخت آن‌ها را تایید کرده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا