شهر نیو آتلانتیس در Starfield

چگونه خود را در شهر نیو آتلانتیس در Starfield سرگرم کنیم؟

جیب خود را پر از پول کنید که زیبایی‌های آتلانتیس منتظرتان هستند!

شهر نیو آتلانتیس در Starfield نمونه‌ای کامل از یک شهر در زمان آینده است که هر لحظه چشمان شما را خیره می‌کند. در این مطلب قصد داریم پس از تحسین چند باره نیو آتلانتیس، نگاهی داشته باشیم به کارهای سرگرم کننده‌ای که می‌توان در این شهر انجام داد.

بازی Starfield، دریایی از نوآوری‌های بتزدا (Bethesda) را همراه با خود به ما معرفی کرد. یکی از چشم گیرترین نوآوری‌های این بازی، شهر زیبای نیو آتلانتیس (New Atlantis) است. این شهر که بزرگ‌ترین شهر ساخته شده توسط استودیو بتزدا در طول تاریخ آن‌ها بوده، هر کسی را در اولین لحظه ورود مجذوب خود می‌کند. نیو آتلانتیس با ظاهر آینده نگرانه و جذاب خود، میزبان مناطق مختلف، سیستم متروی پیشرفته و بسیاری بخش‌های دیگر بوده که باعث می‌شود شما هرگز از گشت و گذار در این شهر خسته نشوید. نیو آتلانتیس در سیاره جمیسون (Jemison) بنا شده و اولین شهری است که کاربران استارفیلد با آن آشنا می‌شوند.

زیبایی، جذابیت و البته مقیاس بسیار بزرگ شهر نیو آتلانتیس در Starfield احتمالا باعث شود که شما ندانید ابتدا به دیدن کدام نقطه از آن بروید یا چه کارهایی را ابتدا انجام دهید. از همین رو، ما در این مطلب قصد داریم با شما بهترین نقاط و کارهایی که باید در نیو آتلانتیس انجام دهید را به اشتراک بگذاریم.

از Viewport دیدن کنید

ساختمان The Viewport که در فرودگاه شهر نیو آتلانتیس بنا شده، مکانی مناسب برای خستگان سفرهای فضایی است. شما در این ساختمان دوست داشتنی همچنین می‌توانید همراهان جدیدی پیدا کنید. فروشنده این فروشگاه جذاب یعنی نیسا (Nyssa) یکی از اشخاصی بوده که می‌توانید در این فروشگاه ملاقات کرده و عملیات فرعی او را انجام دهید. فراموش نکنید که فروشگاهی دیگر یعنی Jemison Mercantile نیز در این بخش واقع شده که فروشگاهی مناسب برای خرید و فروش وسایل شما است. شما در این ساختمان نیز می‌توانید پس از صحبت کردن با سمسون سبریل (Samson Cebrail) یک عملیات فرعی دریافت کنید.

از فروشگاه Centaurian Arsenal دیدن کنید

اسلحه فروشی Centaurian Arsenal بدون شک یکی از بهترین اسلحه فروشی‌های فضایی بوده که برخی از تفنگ‌های برتر استارفیلد یعنی Marksman AA-99 و دو نسخه از Assassin’s Calibrated Maelstorm را به فروش می‌رساند. این اسلحه فروشی در منطقه Residential District شهر نیو آتلانتیس بنا شده است. فروشنده این اسلحه فروشی یعنی آنیا گریفون (Anya Griffon) نیز می‌تواند پیشنهادات خوبی در امر خرید سلاح به شما بدهد. اما فراموش نکنید که شما باید با جیب پر از پول وارد این اسلحه فروشی شوید!

آپارتمان بخرید

اگر به تجربه بازی استارفیلد پرداخته باشید، می‌دانید که اکثر سیاره‌های این بازی غیر قابل سکونت هستند. از سوی دیگر سیاراتی مانند سیاره جمیسون که محل قرارگیری شهر نیو آتلانتیس بوده، بیش از هر سیاره دیگری شبیه به سیاره امروزی ما یعنی زمین است. شما می‌توانید پس از صحبت کردن با توالا (Tuala) در منطقه MAST و به خرید خانه در شهر نیو آتلانتیس بپردازید. در اختیار داشتن شهروندی این شهر، یکی از شرایط خرید خانه یا آپارتمان است. البته فراموش نکنید که شما می‌توانید در مکان‌هایی مانند The Lodge به شکل موقت اسکان داشته باشید. فراموش نکنید که انتخاب ویژگی Kid’s Stuff برای شخصیت خود، به شما اجازه اقامت در منزل والدینتان را نیز می‌دهد!

از Sanctum Universum دیدن کنید

دین Sanctum Universum یکی از محبوب‌ترین ادیان در دنیای استارفیلد بوده که معبد اصلی آن در شهر نیو آتلانتیس واقع شده است. در این معبد شما می‌توانید آرامش خالص را به دور از فضای بحرانی دنیای استارفیلد احساس کنید. فراموش نکنید که شما می‌توانید با انتخاب ویژگی Raised Universal یکی از پیروان این دین باشید. شما در صورت انتخاب این ویژگی می‌توانید برخی از گزینه‌های جدید در مکالمات خود بهره ببرید که در پیش برد عملیات به شما کمک می‌کنند. این معبد در منطقه MAST بنا شده است.

از The Well دیدن کنید

زیر خیابان‌های آرمانی نیو آتلانتیس، منطقه‌ای با نام The Well بنا شده که به ما نشان می‌دهد نیو آتلانتیس به آن زیبایی که فکر می‌کردیم نیست! این بخش از شهر محل حضور بسیاری از فروشندگان غیر قانونی و البته محل حضور سران فرقه Enlightened است. همانطور که اشاره شد شما می‌توانید فروشندگان زیادی را در این منطقه پیدا کرده و وسایل مورد نیاز خود را از آن‌ها خریداری کنید و لازم به ذکر است که وسایل مورد نیاز شما با قیمت کمتری در این منطقه یافت خواهند شد. فراموش نکنید که یافتن این منطقه در ابتدا بسیار سخت خواهد بود، اما با گشت و گذار بیشتر در شهر متوجه می‌شوید که ورود به این منطقه به آسانی از طریق آسانسورها امکان پذیر است.

عضوی از United Colonies شوید

تبدیل شدن به شهروند یونایتد کالنیز (United Colonies) به دلیل اتفاقات تلخ پشت پرده‌ای که توسط این دولت رقم می‌خورند، شاید به مذاق همه فضانوردان خوش نیاید، اما نباید فراموش کرد که تبدیل شدن به عضوی از آن‌ها مزایای بسیاری داشته که نمی‌توان از آن‌ها چشم پوشی کرد. همچنین نباید فراموش که این دولت، قوی‌ترین نیروهای ممکن را در خود دارد. شما علاوه بر قدرت خرید خانه در نیو آتلانتیس پس از تبدیل شدن به عضوی از یونایتد کالنیز، خط داستانی جداگانه مربوط به این گروه را نیز دریافت می‌کنید که ساعت‌ها داستان جدید را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین به پایان رساندن این خط داستانی فرعی در کنار بسیاری جوایز ارزنده، بزرگ‌ترین خانه بازی که یک پنت هاوس در منطقه Residential District بوده را در اختیار شما قرار می‌دهد.

به Constellation بپیوندید

گروه کانستلیشن (Constellation) گروهی متشکل از کنجکاوترین و باهوش‌ترین فضانوردان در نیو آتلانتیس بوده که هدفشان کشف رازهای نهان فضا است. محل حضور این گروه که The Lodge نام داشته، اولین مکانی است که شما در نیو آتلانتیس خواهید دید. در حقیقت خط داستانی اصلی بازی با پیوستن شما به این گروه آغاز می‌شود. تبدیل شدن به عضوی از کانستلیشن بدون شک یکی از بهترین و جذاب‌ترین کارهایی بوده که می‌توانید در این بازی انجام دهید. البته باید اشاره داشت که عضویت در این گروه در کنار داستانی طلایی، شما را با برخی وسایل بی نظیر و محل زندگی ساده آشنا کرده که بدون شک از کاربردی‌ترین چیزها در استارفیلد هستند.

در پایان باید افزود که کارهای بیشتری در شهر نیو آتلانتیس در Starfield وجود داشته که می‌توانید از آن‌ها لذت ببرید، با این حال ما تلاش کردیم برخی از برترین کارهای ممکن را در این فهرست جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار دهیم. شما به چه کارهایی در شهر نیو آتلانتیس مشغول هستید؟ در انتظار نظرات و پیشنهادات شما برای لذت بردن از این شهر زیبای دنیای استارفیلد هستیم.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا