#مهسا_امینی

چه سرنوشتی در انتظار سوپرمن هنری کویل است؟

ظاهرا بازیگر سریال The Witcher به توافق جدیدی با مدیران وارنر سیده است

چه سرنوشتی در انتظار سوپرمن هنری کویل است؟ سورنا رضایی ۰ ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان
بازگشت سوپرمن هنری کویل

طبق گزارشی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده، بازگشت سوپرمن هنری کویل به دنیای سینمایی دی‌سی به واسطه‌ی یک قرارداد تازه، قطعی شده است.

در پی شکست Justice League، استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز تصمیم گرفتند برنامه‌های مربوط به دنیای سینمایی دی‌سی را به شکل گسترده‌ای تغییر داده و تمرکز خود را روی آثار اختصاصی قرار دهند تا بدین ترتیب زمینه‌چینی برای اتحاد ابرقهرمانان صورت بگیرد. در نتیجه‌ی چنین تغییراتی، Man of Steel 2 از لیست اکران حذف شد و هیچ صحبتی از آینده‌اش به میان نیامد. سکوت وارنر طی سال‌های اخیر این گمانه‌زنی را به وجود آورد که مدیران دنیای دی‌سی برنامه‌های متفاوتی برای کلارک کنت در نظر دارند؛ برنامه‌هایی که هنری کویل (Henry Cavill) جایی در آن‌ها ندارد. این بازیگر بریتانیایی هم طی سال‌های گذشته ساکت نماند و هر از چند گاهی تمایل خود را برای ایفای دوباره‌ی نقش سوپرمن نشان ‌داد.

با توجه به گزارشی که روی خروجی The Cultured Nerd قرار گرفته، بازگشت سوپرمن هنری کویل به دنیای سینمایی دی‌سی قطعی شده است. این بازیگر بریتانیایی و محبوب قراردادی را امضا کرده که نه تنها شامل یک فیلم اختصاصی با محوریت کلارک کنت می‌شود، بلکه به کویل اجازه می‌دهد تا در چند اثر کمیک بوکی دیگر هم حضور داشته باشد. تا به این لحظه رسانه‌های فعال و معتبر حوزه‌ی فیلم و سریال یا اینسایدرهای مشهور واکنشی نسبت به این گزارش نشان نداده و آن را تایید یا رد نکرده‌اند. با این حال، احتمال صحیح بودنش وجود دارد. باس لاجیک که به واسطه‌ی طراحی‌هایش به نامی مشهور در صنعت سرگرمی تبدیل شده، مدت کوتاهی پس از انتشار گزارش The Cultured Nerd، پوستری را به افتخار سوپرمن هنری کویل در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. برای مشاهده‌ی تصویر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

اگرچه سوپرمن هنری کویل طرفداران زیادی دارد اما تعداد مخالفانش کم نیستند. آن‌ها اعتقاد دارند تفاوت‌های میان کلارک کنت در لایو اکشن با کمیک بوک‌ها قابل‌قبول نیست. از همین رو، خواهان معرفی یک بازیگر جدید برای این نقش و به تصویر کشیدن نسخه‌ای کاملا متفاوت از او هستند. البته زک اسنایدر (Zack Snyder) یکی از افراد مهم در خلق دنیای سینمایی دی‌سی قصد داشت سوپرمن را آرام آرام به شخصیتی تبدیل کند که طرفداران منتظرش بودند اما عدم موفقیت Batman v Superman: Dawn of Justice و خودکشی دخترش چنین اجازه‌ای را به او نداد. با وجود این‌ها، استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز احتمالا با یک اثر اختصاصی بتوانند نظر مخالفان را بازگرداند.

هنری کویل در حال حاضر مشغول ایفای نقش در فصل دوم The Witcher است. این سریال موفق در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی به نتفلیکس بازخواهد گشت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا