فصل دوم سریال Watchmen بدون حضور خالق آن ساخته نخواهد شد

شبکه‌ی HBO قصد ندارد بدون حضور خالق Watchmen فصل دوم آن را بسازد

فصل دوم سریال Watchmen

در حال حاضر یک ماه از اتمام فصل اول سریال Watchmen می‌گذرد و افراد بسیاری منتظر اخباری از فصل دوم هستند، اما شبکه‌ی HBO اعلام کرده است که بدون حضور خالق سریال، فصل دوم را نخواهد ساخت.

سریال Watchmen ادامه‌ای بر داستان سری کمیک مشهوری به همین نام نوشته‌ی Alan Moore است که یکی از بهترین کامیک‌های تاریخ به شمار می‌رود. این سریال توسط «دیمن لیندلوف» خالق سریال The Leftovers ساخته شده و علاوه بر جلب نظر منتقدان، تبدیل به پرمخاطب‌ترین سریال HBO از زمان Big Little Lies شد. با توجه به این شرایط همه چیز برای ساخت فصل دوم مهیا به نظر می‌رسد، اما واقعیت چیز دیگری‌ست.

لیندلوف مدتی پیش و در گفتگو با سایت USA Today اعلام کرده بود که قصد ندارد در ساخت فصل دوم سریال Watchmen دخالتی داشته باشد. او عنوان کرد داستانی که می‌خواسته را در فصل اول گفته است و دیگر کاری با این سریال ندارد. البته او به HBO حق داد که قصد ساخت فصول بیشتری را داشته باشد و پیشاپیش برای شورانر بعدی آرزوی موفقیت کرد.

از آن طرف اما HBO هم ساخت فصل دوم را بدون حضور لیندلوف غیر ممکن می‌بیند. مدیر برنامه‌ریزی شبکه‌ی اچ‌بی‌او Casey Bloys در گفتگو با USA Today عنوان کرد که لیندلوف با استفاده از داستان کمیک و ادامه‌ی آن در قالبی جدید، کار درخشانی انجام داده است. او در ادامه‌ی صحبت‌هایش گفت که تصور ادامه‌ی واچمن بدون دخالت لیندلوف دشوار است.

در حال حاضر شبکه‌ی HBO چنین موضعی در قبال ساخت فصل دوم واچمن دارد، اما این احتمال وجود دارد که پس از مدتی نظر خود را عوض کنند و دست به کار شوند. به هر حال گذشتن از چنین فرصتی برای جذب مخاطبان کار راحتی نیست، حتی برای شبکه‌‌ی مشهور و محبوبی مثل HBO که چندین سریال پرطرفدار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا