قسمت سوم واچ داگز را به صورت کاملا رایگان تجربه کنید

البته برای مدت محدودی!

قسمت سوم واچ داگز را به صورت کاملا رایگان تجربه کنید سورنا رضایی ۰ ۰۴ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
قسمت سوم واچ داگز

شرکت فرانسوی یوبیسافت ساعاتی قبل اعلام کرد علاقه‌مندان می‌توانند قسمت سوم واچ داگز را در این آخر هفته به صورت رایگان تجربه کنند.

قسمت سوم واچ داگز با نام Watch Dogs: Legion در اکتبر سال گذشته‌ی میلادی وارد بازارهای جهانی شد و بازخوردهای متوسطی را دریافت کرد. این بازی در لندن جریان داشته و تلاش‌های اعضای گروه ددسک را به تصویر می‌کشد. پس از اینکه انفجاری تروریستی به پای آن‌ها نوشته شد، اعضای گروه تصمیم گرفتند واقعیت را برملا کرده و جلوی آلبیون را بگیرند؛ ارتشی خصوصی که پایتخت انگلستان را به یک منطقه‌ی نظامی تبدیل کرده و بر همه چیز نظارت دارد.

یوبیسافت با انتشار یک مطلب بلند بالا در وب سایت رسمی خود اعلام کرد علاقه‌مندان می‌توانند قسمت سوم واچ داگز را دریافت کرده و در بازه‌ی زمانی ۵ الی ۹ فروردین ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۵ الی ۲۹ مارس) به صورت کاملا رایگان تجربه کنند. ناشر فرانسوی همچنین تصمیم گرفته قیمت Watch Dogs: Legion را روی تمامی پلتفرم‌ها کاهش دهد تا آن دسته از کاربرانی که نسخه‌ی رایگان را تجربه کرده و به دریافت نسخه‌ی کامل علاقه‌مندان شدند، بتوانند با پرداخت هزینه‌ی کمتر به خواسته‌ی خود برسند. در ادامه می‌تواند لیست تخفیف‌ها را مشاهده کنید:

  • ایکس‌باکس: تخفیف ۶۷ درصدی نسخه‌ی استاندارد و تخفیف ۶۰ درصدی نسخه‌ی آلتیمیت (۳ الی ۱۲ فروردین)
  • پلی‌استیشن: تخفیف ۶۷ درصدی نسخه‌ی استاندارد و تخفیف ۶۰ درصدی نسخه‌ی آلتیمیت (۴ الی ۱۱ فروردین)
  • فروشگاه یوبیسافت: تخفیف ۵۰ درصدی نسخه‌های استاندارد، گلد و آلتیمیت (۲۸ اسفند الی ۲۰ فروردین)
  • فروشگاه اپیک گیمز: تخفیف ۵۰ درصدی نسخه‌های استاندارد، گلد و آلتیمیت (۵ فروردین الی ۹ فروردین)
  • گوگل استدیا: تخفیف ۵۲ درصدی نسخه‌ی استاندارد و تخفیف ۴۵ درصدی نسخه‌های گلد و آلتیمیت (۵ الی ۱۲ فروردین)

اطلاعات موجود در پست اخیر یوبیسافت به همین موارد خلاصه نمی‌شود. ناشر فرانسوی در بخش دیگری از مطلب به محتویاتی پرداخت که در آینده به Watch Dogs: Legion می‌آیند. یوبیسافت چندی پیش اولین ماموریت Tactical Op را به واسطه‌ی یک به‌روزرسانی به بازی اضافه کرد و برنامه دارد در اواخر مه دو مد جدید دیگر با نام‌های Extraction و Invasion را در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد. این مد رایگان بوده و تمامی کاربران می‌توانند به تجربه‌شان بپردازند. به این موارد باید دومین ماموریت Tactical Op را هم اضافه کرد که Project Omni نام دارد.

خریداران سیزن پس می‌توانند خودشان را برای دریافت ماموریت‌ها و شخصیت‌های اختصاصی آماده کنند. اولین شخصیت اختصاصی، مینا سیدهو نام داشته و از قابلیت کنترل ذهن برخوردار است. او به همراه ماموریت‌های جدید در ماه آوریل به قسمت سوم واچ داگز می‌آید. سپس نوبت به آیدن پیرس و رنچ می‌رسد که در ماه ژوئن به لیست شخصیت‌های قابل‌کنترل اضافه خواهند شد. محتویات جدید ماه ژوئن همین دو مورد نیستند. یوبیسافت قصد دارد در این ماه بسته‌ی الحاقی Bloodline را منتشر کند که شامل یک خط داستانی جدید می‌شود. در نهایت، به ماه آگوست می‌رسیم که شامل ماموریت‌ها و شخصیت تازه‌ای می‌شود.

شخصیت جدید، دارسی نام داشته و از اعضای فرقه‌ی قاتلین (Assassin’s Creed) است که به ددسک پیوست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا