بازی Watch Dogs: Legion با چه کیفیتی روی کنسول‌های نسل بعد اجرا می‌شود؟

یوبی‌سافت و برنامه‌هایش برای نسل نهم

کیفیت Watch Dogs Legion برای نسل بعد

استودیوی بازی‌سازی یوبی‌سافت (Ubisoft) به تازگی اطلاعاتی درمورد بازی مورد انتظار Watch Dogs: Legion و کیفیت آن روی کنسول‌های نسل نهم منتشر کرده است.

بازی اکشن ماجراجویی Watch Dogs: Legion هم‌اکنون توسط شعبه‌ی تورنتو یوبی‌سافت در مرحله‌ی توسعه قرار دارد و سومین نسخه‌ی اصلی از مجموعه بازی Watch Dogs و ادامه‌ای بر قسمت دوم به حساب می‌آید. قسمت دوم این عنوان در سال ۲۰۱۴ میلادی برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا منتشر شد و مورد استقبال زیادی قرار گرفت. در ادامه، توسعه‌دهندگان تصمیم گرفتند بازی بعدی را تحت عنوان Legion عرضه کنند.

به تازگی Lathieeshe Thillainathan (لاتیشه تیلایناتان)، یکی از عوامل ارشد یوبی‌سافت، به سوالات طرفداران و چشم ‌انتظاران Watch Dogs: Legion درمورد این بازی پاسخ داده است. او می‌گوید این بازی اکشن ماجراجویی با کیفیت 4K و ۳۰ فریم بر ثانیه روی کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه می‌شود. همچنین، کاربران کنسول‌های نسل نهم این امکان را دارند تا از گزینه‌‌ی ری‌-تریسینگ استفاده کنند و بازی‌های مورد علاقه‌ی خود را با کیفیت بهتری تجربه کنند. از طرفی دیگر، کسانی که با ایکس‌باکس خود Watch Dogs: Legion را بازی می‌کنند، می‌توانند با قابلیت Cross-Progression بخش‌های ذخیره‌ شده‌ی این عنوان را به کمک اسمارت دلیوری به یک کنسول نسل نهم منتقل کنند.

این بازی مورد انتظار در تاریخ ۸ آبان (۲۹ ماه اکتبر سال جاری میلادی) برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و گوگل استادیا منتشر خواهد شد.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد بازی Watch Dogs: Legion اطلاعات بیشتری داشته باشید، می‌توانید مطلب هر آن‌چه باید از بازی Watch Dogs: Legion بدانید را در سرگرمی مطالعه کنید. همچنین برای راهنمای سیستم مورد نیاز این عنوان، مطلبی در سرگرمی منتشر شده و می‌توانید آن را از اینجا بخوانید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا