تماشا کنید: با استفاده از درب‌های قرمز در بازی Call of Duty: Warzone نامرئی شوید!

و باز هم یک گلیچ جالب دیگر در بازی وارزون

از چند روز پیش بازیکنان نسخه‌ی PC بازی وارزون، با یک اتفاق عجیب مواجه شده‌اند؛ اتفاقی که منجر به نامرئی شدن برخی از بازیکنان در Call of Duty Warzone می‌شود.

کسانی که از طرفداران وارزون هستند و مرتبا آن را تجربه می‌کنند، قطعا می‌دانند که درب‌های قرمز رنگ نقشه‌ی وردانسک از ابتدای فصل چهارم به این اثر اضافه شد؛ درب‌هایی که با استفاده از آن‌ها بازیکنان با اتاق‌هایی مملو از مهمات و آرمور مواجه می‌شوند. البته چندی پیش برخی از پلیرها با عبور از این درب‌ها به قسمتی دیگر از نقشه منتقل می‌شدند که خیلی‌ها در ابتدا بر این باور بودند که این یک اشتباه سهوی (یا شاید هم عمدی) است؛ اما بعدها مشخص شد که درب‌های قرمز مانند مکانیزم فست تراول برای بازیکنان وارزون، عمل می‌کند.

با این وجود، بعد از چند هفته، یک بار دیگر این درب‌ها حاشیه‌ی فراوانی برای بازی Call of Duty Warzone ایجاد کرده‌اند. در روز ۱۷ جولای، یعنی سه روز پیش، یکی از یوتوبرهای آمریکایی به هنگام تجربه‌ی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی بتل رویال محبوب، با یک اتفاقی غیرمنتظره و عجیب مواجه شد.

اون در حالی که در نقشه‌ی وردانسک به دنبال دشمنان خود می‌گشت، صدای شلیکی می‌شنید که باعث دمیج خوردن او می‌شد اما هر چقدر که دوربین بازی را به سمت جهت شلیک گلوله می‌چرخاند، بازیکنی را مشاهده نمی‌کرد. این در حالی است که کیل کم، ثابت می‌کند که بازیکن حریف، دقیقا در مقابل او ایستاده بوده است؛ و این یعنی نامرئی شدن در بازی Warzone!

این یوتوبر ادعا کرده که یک بار دیگر درب‌های قرمز رنگ نقشه‌ی وردانسک باعث و بانی این اتفاقات عجیب و غریب در بازی شده‌اند. شما می‌توانید ویدیوی مربوط به این صحنه را، در ذیل تماشا کنید:

منتشرکننده‌ی این ویدیو در ردیت نوشت: لطفا به من بگویید که عقلم را از دست نداده‌ام! کسی این شخص را می‌بیند؟ این ویدیو در تاریخ ۱۷ جولای (مصادف با ۲۶ تیرماه) گرفته شده است.

هنوز شرکت اکتویژن و بخش پشتیبانی بازی Call of Duty Warzone هیچ واکنشی به این اتفاق عجیب و غریب نشان نداده‌اند. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که سه روز از اشتراک گذاری این ویدیو در یوتوب و ردیت گذشته است.

متاسفانه در چند ماه اخیر، مشکلات فنی و گلیچ‌های عجیب و غریبی گریبان بازیکنان وارزون را گرفته است؛ با وجود این که اکتیویژن با سخت‌گیری در حال بن کردن بازیکنان متخلف است، اما ایرادهای فنی بازی وارزون، خود به ناعادلانه شدن بازی، کمک قابل توجهی کرده است.

بازی وارزون اثری بتل رویال است که به صورت رایگان می‌توانید آن را تجربه کنید. این بازی هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس سری ایکس|اس، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

همچنین اگر علاقه‌مند به تجربه‌ی این بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی راهنمای بازی Call of Duty Warzone را در وب سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا