1%
  • 0/10

تماشا کنید: رویداد هالووین کالاف دیوتی وارزون آغاز شد

با وارزون به استقبال هالووین بروید

تماشا کنید: رویداد هالووین کالاف دیوتی وارزون آغاز شد ۰ ۲۶ مهر ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

اکتیویژن ساعاتی قبل تریلر رویداد هالووین کالاف دیوتی وارزون (Call of Duty Warzone) را منتشر کرد که هم اکنون در دسترس قرار دارد.

اکتیویژن در سال ۲۰۲۰ میلادی The Haunting of Verdansk را به مناسب هالووین در کالاف دیوتی وارزون برگزار کرد که به عقیده کاربران، یکی از بهترین رویدادهای مناسبتی بازی بود. وقتی یک کاربر در این رویداد کشته می‌شد، در قالب زامبی به جریان رقابت بازمی‌گشت. ناشر آمریکایی و استودیوهای زیرمجموعه‌اش ایده چنین رقابتی را با رویداد Rebirth of the Dead در سال ۲۰۲۲ بازگرداند. البته المان‌های جدیدی اضافه شد تا تجربه‌ای متفاوت برای کاربران رقم بخورد.

رویداد هالووین کالاف دیوتی وارزون و کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 (Call of Duty: Modern Warfare 2) آغاز شده و به همین مناسبت، اکتیویژن تریلر آن را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته است. رویداد هالووین، The Haunting نامگذاری شده و کاربر پس از کشته شدن در قالب یک زامبی به رقابت بازمی‌گردد. او با استفاده از قدرت‌هایی که دارد باید به مقابله با کاربران باقی مانده پرداخته و نگذارد به هدفشان برسد. در ضمن، کاربرانی که زامبی شده‌اند می‌توانند با بدست آوردن یک سرنگ خاص به حالت طبیعی برگردند.

علاقه مندان می‌توانند مد The Haunting را در نقشه‌های Al Mazrah و Vondead (نسخه‌ای متفاوت از Vondel) تجربه کنند. آپدیتی که اخیراً منتشر شده، تنها رویداد هالووین کالاف دیوتی وارزون را شامل نمی‌شود. این آپدیت یک آپگرید میدانی (Field Upgrade) جدید را در خود جای داده که Haunted Box نام داشته و زره، مهمات و تجهیزات را پر می‌کند. مورد بعدی، نارنجک Bloodseeker است که با استفاده از آن می‌توان کاربران مخفی شده در تاریکی را مشاهده کرد. در ضمن، آپدیت مزبور تعدادی از باگ‌های گزارش شده را برطرف می‌کند.

در حال حاضر در فصل ششم کالاف دیوتی وارزون و کالاف دیوتی مدرن وارفر 2 بسر می‌بریم. با عرضه Call of Duty Modern Warfare 3 در ۱۹ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر)، شماره گذاری فصل‌ها از ابتدا آغاز می‌شود. همچنین شاهد آمدن یک نقشه جدید به نام اورزیکستان (Urzikstan) به وارزون خواهیم بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments