تماشا کنید: حمله دوباره زامبی‌ها با مد Rebirth of the Dead در وارزون

زامبی‌ها این مرتبه نقشه Rebirth Island را مورد حمله قرار می‌دهند!

بخش دوم فصل چهارم بازی کال آف دیوتی وارزون در راه بوده و طی آن، شاهد خیزش و حمله زامبی‌ها در مد Rebirth of the Dead در وارزون خواهیم بود که کاربران مدت‌ها منتظرش بودند. در ادامه نگاهی جامع به این رویداد و تریلر آن خواهیم داشت.

کمتر از یک روز تا انتشار بخش دوم فصل چهار بازی‌های Call of Duty Vanguard و Call of Duty Warzone باقی مانده است. ما بخش دوم هر فصل از بازی‌های کال آف دیوتی را با نام Reloaded می‌شناسیم و این فصل نیز از این قائده مستثنی نیست. معمولا بخش دوم هر فصل از بازی کال آف دیوتی، سیلی جدید از محتوا را در اختیار کاربران داده و بخش دوم فصل چهارم، شاید یکی از بزرگ‌ترین به روزرسانی‌های نیمه دوم فصل طی سال‌های اخیر، به خصوص برای بخش بتل رویال وارزون باشد. نسخه Reloaded فصل چهارم ونگارد، در کنار بهبود وارزون و تغییرات گیم پلی، مد زمان محدود جدیدی را با خیزش دوباره زامبی‌ها در دسترس قرار می‌دهد.

اگر از کاربران قدیمی وارزون باشید، می‌دانید که این اولین مرتبه حمله زامبی‌ها به دنیای وارزون نیست. ما اولین مرتبه شاهد حضور زامبی‌ها در رویداد هالووینی The Haunting of Verdansk بودیم که در حقیقت اقتباسی از مد Resurgence در نقشه وردانسک بود. شما پس از کشته شدن در این مد، در عوض رفتن به گولاگ، تبدیل به زامبی شده و برخی نیروهای شما از جمله سرعت، پرش و حملات بدون تفنگ پیشرفت یافته و در کنار آن‌ها، دید در شب شما به شکل قابل توجهی افزایش می‌یافت. اگر شما در حالت زامبی، افراد عادی را کشته و دو آمپول افتاده از آن‌ها را جمع آوری می‌کردید، به صورت انسان به بازی باز می‌گشتید.

مد زمان محدود فصل چهارم، این مرتبه نه در وردانسک یا کالدرا، بلکه در Rebirth Island بوده و با نام Rebirth of the Dead، به معنای تولد دوباره مردگان انتشار می‌یابد. در این مد، چهل بازیکن در گروه‌های یک یا چهار نفره وارد نقشه Rebirth Island می‌شوند. شما پیش‌تر برای خروج از دنیای زامبی‌ها و بازگشت به دنیای زندگان باید دو آمپول جمع آوری می‌کردید که حال در مد Rebirth of the Dead تبدیل به چهار آمپول شده است. با این حال این آمپول‌ها تنها با کشته شدن انسان‌های درون بازی به دست شما نرسیده و شما می‌توانید آن‌ها را در جعبه‌های بازی یا فروشگاه‌ها نیز دریافت کنید. از جمله پیشین، ما متوجه می‌شویم که در این مد، زامبی‌ها قدرت تعامل با جعبه‌ها و فروشگاه‌های بازی را نیز دارند! لازم به ذکر است که اجرای فینیشر بر انسان‌ها توسط زامبی‌ها، زامبی‌ها را به طور خودکار تبدیل به انسان می‌کند!

ویژگی جدید این مد، Infestation یا به عبارتی آلودگی نام دارد. بر اساس این ویژگی جدید، گله زامبی‌ها به طور خودکار در نقاط مختلف نقشه ظاهر شده و مانند بخش کلاسیک زامبی‌ها، به شما حمله ور می‌شوند. برای این حالت نواری تعبیه شده که پس از تکمیل شدن، گله زامبی‌ها ظاهر و به شما حمله ور می‌شوند و به عبارتی این نوار، نشان دهنده زمان ظهور آن‌ها در نقشه بازی است. همزمان با آغاز مرحله Infestation، تمام زامبی‌هایی که توسط کاربران کنترل شده و کشته شده‌اند، به بازی باز می‌گردند.

در کنار پیشرفت گیم پلی بازی ونگارد و وارزون، تیم اکتیویژن اعلام کرد که صحنه‌های جام اسکری (Jumpscare) که پیش‌تر در بخش‌های زامبی مشاهده کرده‌ایم، به طور کامل حذف شده تا افرادی که به آسانی از آن‌ها می‌ترسند، اوقات خوش‌تری را در وارزون سپری کنند. لازم به ذکر است که پیروزی در Rebirth of the Dead، کالینگ کارد متحرکی با نام Last Alive را به شما هدیه می‌دهد.

مد زمان محدود Rebirth of the Dead از تاریخ ۲۷ جولای، برابر با ۵ مرداد ماه منتشر شده و برای مدت زمانی نامشخص ولی محدود در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. ما باور داریم که اکتیویژن به خوبی این مد را توسعه داده و تجربه آن مانند همیشه بسیار هیجان انگیز خواهد بود. بازی Call of Duty Warzone در حال حاضر برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره تغییرات مد Rebirth of the Dead در وارزون نسبت به رویدادهای زامبی محور پیشین چیست؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا