کاربران عصبانی خواستار حذف پرک Hunter در وارزون هستند!

پرک جدید بازی وارزون بیشتر به هک‌های تحریم شده شباهت دارد!

کاربران عصبانی خواستار حذف پرک Hunter در وارزون هستند! نیما خدارحمی ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
پرک Hunter در وارزون

پرک Hunter در وارزون برای برخی موهبتی بزرگ و برای برخی دیگر عذابی بی پایان است. کاربران بازی وارزون عاجزانه از اکتیویژن (Activision) درخواست دارند به داد آن‌ها رسیده و دستی به سر و روی پرک Hunter در وارزون بکشند!

همراه با انتشار فصل چهارم بازی‌های Call of Duty Vanguard و Call of Duty Warzone، ما شاهد انتشار نقشه Fortune’s Keep و رویداد Cursed Ground بودیم. این رویداد محتوا و ویژگی‌های جدید بسیاری را در اختیار کاربران قرار که برخی از آن‌ها مورد توجه مثبت و برخی از آن‌ها مورد توجه منفی طرفداران قرار گرفتند. یکی از این ویژگی‌ها، پرک Hunter است که شما در صندوق‌های این رویداد و پس از شکست دادن برخی زامبی‌ها به دست می‌آورید. این پرک سبب عصبانیت بسیاری از کاربران شد و حال تعداد قابل توجهی از آن‌ها خواستار حذف این پرک از وارزون هستند!

به تازگی پستی در صفحه ردیت بازی وارزون منتشر شده که به عصبانیت کاربران از پرک Hunter می‌پردازد. بخش اول ویدیو انتشار یافته در این پست، نشان دهنده از هم پاشیدن بازیکن و تیم همراه او توسط تنها یک دشمن است که از پنجره وارد ساختمان می‌شود. این بازیکن به سرعت تیم شخص انتشار دهنده ویدیو را مورد هدف گلوله قرار داده و اینگونه به نظر رسیده که تک مهاجم تیم حریف از مکان این گروه با خبر بوده و آن‌ها را از پا در می‌آورد و تیم کشته شده حتی کوچک‌ترین زمانی برای واکنش در اختیار ندارند.

در بخش دوم ویدیو، ما این مبارزه را از دید تک مهاجم برنده می‌بینیم. این کاربر با استفاده از پرک Hunter، هاله‌ای از افراد تیم مقابل را پیش از ورود به ساختمان دیده و در نتیجه با اطلاع قبلی و آگاهی کامل وارد ساختمان شده و آن‌ها را در بازی نیست و نابود می‌کند. واقعیت این است که پرک Hunter شباهت بسیاری به وال هک (Wallhack) دارد که به طور رسمی از طرف تیم اکتیویژن تحریم شده است!

باید با این واقعیت روبه رو شد که پرک Hunter نیازمند توسعه بیشتر و تغییرات بسیار جدی است! ناگفته نماند که این پرک به راحتی به دست نیامده و شما باید برای دریافت آن تلاش کنید و این نکته را نیز باید ذکر کرد که این پرک دائمی نبوده و پس از مدتی از بین می‌رود، با این حال قدرت بیش از حد آن، سبب عصبانیت بیش از حد شما می‌شود.

حال باید دید که توسعه دهندگان و مهم‌تر از آن کاربران، تا چه میزان این پرک بیش از اندازه قوی را تحمل می‌کنند. از نو نیز باید به این نکته اشاره داشت، کاربری که تلاش بیشتری در بازی می‌کنند، بدون شک بیش از دیگران مستحق برد هستند، با این حال نمی‌توان قدرت بیش از حد این پرک را انکار کرد. تکمیل چالش‌های Cursed Ground هدایای بسیاری را در اختیار شما قرار می‌دهد و کاربران در دنیای بازی‌های بتل رویال همیشه به دنبال جمع آوری آیتم‌های بیشتر و در نتیجه پیروزی هستند، با این حال شانس به شدت در بازی‌های بتل رویال دخیل است.

بدون شک این موضوع که پرک Hunter عادلانه نیست به ذهن شما نیز خطور کرده و در حالی که برای دارنده این پرک بازی به شدت ساده و البته لذت بخش می‌شود، برای حریفان وارزون تبدیل به جهنمی برای اعصاب و روانشان می‌شود! ما امید داریم که تیم اکتیویژن به زودی به درخواست کاربران پاسخ داده و راه حلی برای تعادل بیشتر پرک Hunter بیاندیشد.

بازی Call of Duty Warzone در حال حاضر برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره پرک Hunter در وارزون چیست؟ آیا به نظر شما نیز این پرک نیازمند بهبود است؟ نظرات و تجربیات خود از این پرک را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا