تریلر فصل دوم Warzone Pacific منتشر شد + جزئیاتی از تغییرات سیزن جدید

تسک فورس Yeti وارد می‌شود!

بالاخره در حال نزدیک شدن به تاریخ شروع، تریلر فصل دوم Warzone Pacific پخش شد و در کنار آن نیز اطلاعاتی از سیزن جدید منتشر شده که تاریخ دقیق شروع و برخی جزئیات مربوط به آن را نشان می‌دهد.

بازی Call of Duty: Warzone عملا طی چند سال گذشته به یکی از پرطرفدارترین و جذاب‌ترین عناوین آنلاین تبدیل شده که تجربه یک بتل رویال حرفه‌ای را ارائه می‌کند. در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون نفر این عنوان جدید را تجربه می‌کنند، حتی با وجود اینکه در حال حاضر سرورهای این بازی آنلاین پر از چیتر و باگ‌های مختلف است!

همچنین طی سال گذشته و اگر دقیق‌تر حساب کنیم، چند ماه پیش، نقشه جدید کلدرا (Caldera) جایگزین وردانسک (Verdansk) شد تا حتی نام بازی از Warzone، فعلا به Warzone Pacific تغییر پیدا کند. در این نقشه جدید، در واقع مثل دو عنوان قبلی، داستان بازی سال ۲۰۲۱، یعنی Call of Duty: Vanguard روایت می‌شود. طوری که پس از اتمام بخش Campaign،‌ حال ماموریت‌های پاکسازی نیروها و مخفی‌کاران نازی، در جزیره‌ای به نام کلدرا دنبال می‌شود؛ جایی که تسک فورس ترایدنت (Task Force Trident) ماموریت تازه‌ای را برای پیدا کردن پروژه‌های مخفی نازی‌ها پس از جنگ جهانی دوم را دریافت کرده‌اند.

با این وجود در ویدیوهای داستانی فصل اول، شاهد این بودیم که جنرال بوتچر (Butcher)، کسی که تسک فورس ترایدنت و ونگارد (Vanguard) را پایه‌گذاری کرده بود، خود موفق شده تا یک مخفیگاه زیر زمینی را پیدا کند را پر از رازهای نازی‌ها پیدا کند. با این حال، بعد از این صحنه، دیگر هیچ چیز نشان داده نشد و بازیکنان از آن زمان منتظر شروع فصل دوم، برای ادامه داستان هستند.

تریلر فصل دوم Warzone Pacific

در این تریلر فصل دوم Warzone Pacific اولین چیزی که توجه کاربران را به خود جلب می‌کند، حخور شخصیت‌های جدید بازی در برف است. یک تسک فورس جدید به نام یتی (Yeti) توسط بوتچر شکل گرفته و ظاهرا به دنبال یکی از پروژه‌های جدید نازی‌ها به نام نبیولا (Nebula) هستند. آن‌ها از یک کوه در منطقه‌ای برفی از بالا می‌کشند و در نهایت وقتی که به مدارک می‌رسند، یکی از سربازان دشمن تصمیم می‌گیرد تا با فدا کردن جان همه افراد، دست بوتچر را از اطلاعات سری دور نگه دارد. در واقع یک گاز به نام Nebula V به دست این سرباز رها می‌شود و به همین خاطر هم تسک فورس یتی مجبور به خارج شدن و در نهایت فرار کردن با تانکی که بوتچر گیر آورده می‌شوند.

چه تغییراتی در فصل دوم Warzone Pacific و Vanguard اعمال می‌شود؟

اولین چیزی که در تریلر دیدیم و به بازی اضافه می‌شود، نوعی خودرو زره‌دار است که قاعدتا قدرت تحمل آسیب بیشتری را خواهد داشت. سپس نوبت به همان گاز نبیولا وی می رسد که طبق اعلام رسمی، تیر مخصوص آن برای برخی اسلحه در دسترس قرار خواهد گرفت. در واقع این تیر هیچ آسیب اضافه‌ای را به فرد نمی‌زند، اما وقتی که دشمن کشته شد، گاز نبیولا وی آزاد شده و هرکس که نزدیک آن باشد، درست مثل گیر افتان در همان گاز دور نقشه‌های وارزون، خفه خواهد شد!

همچنین لازم به ذکر است که این گاز در قالب بمب قابل پرتاب نیز به بازی اضافه می‌شود. ظاهرا این مدل از گاز نبیولا وی هنگام باز شدن یک تایمر خاص دارد و پس از فعال کردن، دیگر راهی برای کنسل پرتاب آن وجود ندارد. به علاوه، دو منطقه جدید که یکی آزمایشگاه مواد شیمیایی و دیگری یک محیط زیر زمینی است نیز در فصل دوم اضافه خواهند شد.

جدای از این موارد نیز هواپیماهای حامل بمب نیز به این بازی اضافه خواهند شد، اما هنوز مشخص نیست که آیا همان جت‌های حاضر در بازی مجهز می‌شوند، یا اینکه به کلی هواپیماهای تازه‌ای که قابلیت رها کردن بمب را دارند به نقشه خواهند آمد. همچنین یک گجت تازه به نام Redeployment Balloon نیز به Warzone Pacific اضافه خواهد شد. کاربرد آن نیز بدین شکل است که می‌توانید آن را در منطقه آزاد کرده و سپس خود را به آن وصل کنید تا دوباره بالا رفته و در منطقه‌ای دیگر فرود بیایید.

در بخش مولتی پلیر بازی Call of Duty: Vanguard نیز چنان که پیداست، دو نقشه جدید به نام‌های Casablanca و Gondola در فصل دوم اضافه خواهند شد. همچنین جدای از این مورد، ماشین‌ها به بخش مولتی پلیر هم اضافه خواهند شد. یک حالت دیگر به نام Arms Race نیز درکنار Perk و Killstreak جدید در فصل دوم به بازی اضافه خواهد شد.

در آخر نیز جدای از تریلر فصل دوم Warzone Pacific و Vanguard ظاهرا بخش زامبی نیز جزئیات اضافه بیشتری را خواهد داشت. یک نقشه جدید به نام Terra Maledicta به بازی اضافه خواهد شد که در مصر باستان بوده و از نظر سایز، خیلی خیلی بزرگ خواهد بود؛ یا حداقل این چیزی است که سازندگان اعلام کرده‌اند! همچنین انتظار می‌رود که این نقشه جدید، چندین پرک و قابلیت جدید را هم به بازی اضافه کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا