حالت تک نفره Resurgence در وارزون 2 بازمی‌گردد

دو نفره و سه نفره پس از آن!

حالت تک نفره Resurgence در وارزون 2 بازمی‌گردد گلناز کیانی ۰ ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
حالت تک نفره Resurgence در وارزون 2

حالت تک نفره Resurgence در وارزون 2 قرار است به این بازی بازگردد و تجربه هیجان‌انگیز و جدیدی را به بازیکنان بدهد. در حال حاضر بازیکنان فقط می‌توانند به لیست چند نفره دسترسی داشته باشند اما این وضع زیاد طول نخواهد کشید.

سازندگان بازی اخیرا اعلام کرده اند که Resurgence به زودی برای بازی در حالت‌های تک نفره، دو نفره و سه نفره در دسترس خواهد بود. از این آخر هفته بازیکنان می‌توانند در حالت‌های تک نفره بازی کنند و دو حالت دیگر نیز پس از آن به ترتیب به بازی اضافه خواهند شد و امکان دسترسی به هر سه این حالت‌ها در یک زمان وجود نخواهد داشت. با این حال بر اساس گزارش‌های اخیر هر دو حالت تک نفره و گروهی به طور همزمان قابل دسترسی خواهند بود.

یکی از نویسندگان سایت کالاف دیوتی قبل‌تر در صفحه توییتر رسمی این بازی اعلام کرده بود که هر سه حالت گفته شده به طور همزمان با راه اندازی جزیره آشیکا (Ashika) در دسترس بازیکنان قرار خواهند گرفت. اما متأسفانه این با شروع سیزن جدید، این اتفاق رخ نداد و طرفداران نیز از اینکه متوجه شدند که تنها حالت چهار نفره پس از راه اندازی قابل دسترسی است ناامید شدند. توسعه دهندگان اخیراً یک به روزرسانی درباره این وضعیت و اخبار گذشته خود منتشر کردند و در پاسخ به پست قبلی خود اعلام کردند که در این مورد اشتباهاتی وجود دارند که نیاز به اصلاح دارد.

طبق این توییت حالت‌های تک نفره، دو نفره، سه نفره و گروهی در طول فصل دوم و نه بلافاصله پس از عرضه رسمی به لیست پخش اضافه خواهند شد. علاوه بر این، این پست تأیید کرد که حالت تک نفره از آخر این هفته در دسترس خواهد بود.

Resurgence یک حالت بازی محبوب است که در کالاف دیوتی وارزون 1 هم وجود داشت و مکانیزم منحصر به فردی را در خود جای داده است. در اصل این حالت یک نسخه اصلاح شده از حالت بتل رویال (Battle Royale) است که به بازیکنان حذف شده این فرصت را می‌دهد تا پس از یک فاصله زمانی کوتاه به بازی بازگردند. سپس اگر در طی بازی یکی از یاران حذف شود، دیگر راه بازگشتی نیست مگر اینکه یکی از هم گروهی‌های او به Buy Station برود و او را بخرد.

با گیم پلی سریع و اکشن هیجان انگیز، حالت تک نفره Resurgence در وارزون 2 به یک گزینه محبوب در بین بازیکنان وارزون تبدیل خواهد شد. اگرچه این حالت در فصل اول وارزون دو وجود نداشت اما در نهایت با ورود جزیره آشیکا در فصل دوم معرفی شد. در حال حاضر تنها راه برای بازی Resurgence در حالت‌های تک نفره، دو نفره و سه نفره خاموش کردن گزینه Squad Fill است. لازم به ذکر است که انجام این کار فقط تعداد هم تیمی‌های بازیکن را محدود می‌کند و حریفان دیگر به احتمال زیاد در تیم‌های چهار نفره خواهند بود. چیزی که انفرادی بازی کردن را بسیار چالش برانگیز و سخت می‌کند.

فصل دوم بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 برای رایانه‌های شخصی، از طریق شبکه‌های استیم و بتل نت (Battle net)، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس و اس و پلی استیشن 5 در دسترس است.

نظر شما درباره این حالت از بازی وارزون چیست؟ آیا تا به حال با خاموش کردن گزینه Squad fill بازی تک نفره را امتحان کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا