برادران وارنر سال‌ها پیش قصد عوض کردن بازیگر سوپرمن را داشته است

به دنبال جایگزین مناسب!

برادران وارنر سال‌ها پیش قصد عوض کردن بازیگر سوپرمن را داشته است عرفان بدری ۰ ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ دی‌سی
عوض کردن بازیگر سوپرمن

طبق گزارش جدیدی که اخیراً منتشر شده، شرکت برادران وارنر (Warner Bros) از بیش از چهار سال پیش قصد عوض کردن بازیگر سوپرمن و پیدا کردن یک جایگزین برای هنری کویل (Henry Cavill) بوده است.

برادران ونر همچنان در تلاش است تا ثبات در دنیای توسعه‌یافته دی‌سی (DCEU) را بازسازی کند و در همین حین به آوردن داستان‌های جدید به آن ادامه می‌دهد. بخشی از مشکل برنامه‌ای که این شرکت برای آینده مجموعه دارد این است که به نظر نمی‌رسد شخصیت سوپرمن با بازی هنری کویل در آن جایی داشته باشد،‌ در حالی که چنین شخصیت مهمی باید بسیار برجسته‌تر از آن چیزی تاکنون دیده شده، حضور پیدا کرده باشد.

سوپرمن هنری کویل تا به امروز در یک فیلم انفرادی با محوریت این شخصیت و با نام Man of Steel حضور داشته و همچنین در دو فیلم گروهی Batman V Superman: Dawn of Justice و Justice League نیز حاضر بوده است. همچنین هنری کویل در نسخه زک اسنایدر لیگ عدالت با نام Zack Snyder’s Justice League نیز حضور داشت، اما چون این اثر نسخه متفاوتی از Justice League است، باید از لحاظ فنی گفت که سوپرمن هنری کویل در دو اثر گروهی بوده است.

اگرچه از سال ۲۰۱۷ هنری کویل دیگر نقش سوپرمن را بازی نکرده، اما سوپرمن در فیلم Shazam در سال ۲۰۱۸ و همچنین سریال Peacemaker در سال ۲۰۲۱ نیز دو حضور افتخاری داشته است.

اخیراً شایعاتی منتشر شده است که قرار است فیلم The Flash شاهد حضور سوپرمن هنری کویل باشیم، البته برخی شایعات هم از عوض کردن بازیگر سوپرمن خبر می‌دادند. همچنین پیش از رویداد کامیک-کان سن دیگو نیز شایعه شد که شرکت برادران وانر قصد دارد به صورت رسمی با حضور هنری کویل از فیلم Man of Steel 2 و برنامه‌ای که برای آینده این شخصیت دارد رونمایی کند، اما بازهم خبری نشد. اکنون گزارش جدیدی منتشر نشده که ممکن است چندان برای ظرفداران سوپرمن هنری کویل امیدوارکننده نباشد.

طبق گزارش جدیدی که از سوی رسانه رولینگ استون منتشر شده، شرکت برادران وارنر برنامه داشت تا مسیری متفاوت را برای دنیای توسعه‌یافته دی‌سیو همچنین شخصیت سوپرمن طراحی کند. علاوه بر این، این کمپانی قصد عوض کردن بازیگر سوپرمن را داشته است.

پس از اینکه فیلم Justice League در سال ۲۰۱۷ به یک ناامید بزرگ چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ مالی تبدیل شد، برادران وانر تصمیم گرفت از ادامه دیدگاه تاریک زک اسنایدر برای دنیای توسعه‌یافته دی‌سی صرف نظر کند. این شرکت همچنین ایده‌ای جدید و با مسیری متفاوت را برای شخصیت‌های سوپرمن و بتمن داشت، بنابراین برنامه‌ریزی کرد تا دو بازیگر جدید را جایگزین هنری کویل و بن افلک کند.

بعدها در فیلم The Batman شاهد رابرت پتینسون به عنوان جایگزین بن افلک بودیم، همچنین قرار است در فیلم The Flash شاهد بازگشت مایکل کیتون به عنوان بتمن باشیم. او این نقش را در دو فیلم Batman محصول سال ۱۹۸۹ و Batman Returns محصول سال ۱۹۹۲ که هر دو توسط تیم برتون کارگردانی شده بودند، ایفا کرده بود. همچنین در فیلم Batgirl نیز قرار است شاهد حضور بتمن مایکل کیتون باشیم. با این حال هنوز جزئیات دقیق و رسمی‌ای از بازیگر جدید سوپرمن نداریم.

فعلاً مشخص نیست که قرار است در آینده سوپرمن را به چه شکلی در دنیای سینِما ببینیم. برخی از شایعات از بازگشت مجدد هنری کویل خبر می‌دهند، با این حال بعضی از آن‌ها نیز می‌گویند که بازیگر این نقش عوض خواهد شد. حتی بعضی‌ها می‌گویند در آینده یک بازیگر سیاه‌پوست نقش سوپرمن را بازی خواهد کرد.

اما نظر شما در رابطه با حضور یک بازیگر سیاه پوست به عنوان سوپرمن چیست؟ 

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا