احتمالا AT&T از فروش Warner Bros. Interactive منصرف شده است

این بخش که شامل استودیوهای Rocksteady و NetherRealm می‌شود

احتمالا AT&T از فروش Warner Bros. Interactive منصرف شده است امیر سلیمی ۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بخش سرگرمی‌های تعاملی برادارن وارنر

با استناد به گزارش‌های تازه، به نظر می‌رسد شرکت AT&T فعلا برنامه‌ای برای فروش استودیوهای تولیدکننده‌ی بازی‌های ویدیویی برادران وارنر ندارد.

چند ماهی می‌شود که خبرهای بسیاری از علاقه شرکت AT&T برای فروش بخش سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر به گوش می‌رسد که شامل استودیوهایی مانند راک استدی (Rocksteady) و ندررلم (NetherRealm) و همچنین فرنچایزهای بزرگی همچون Mortal Kombat می‌شود. از اکتیویژن بلیزارد، الکترونیک آرتز، مایکروسافت و Take Two Interactive به عنوان علاقه‌مندان بالقوه به خریده این واحد با مبلغی بین ۲ تا ۴ میلیارد دلار نام برده می‌شود. حال اما به نظر می‌رسد، این اتفاق فعلا رخ نخواهد داد.

جیسون کیلار (Jason Kilar)، مدیرعامل WarnerMedia، به‌تازگی و در بیانیه‌ای به همه کارمندان برادران وارنر، از برنامه‌های آینده شرکت صحبت کرده است؛ در حالی که بخش اعظمی از این بیانیه به نقش بالای سرویس استریم HBO Max و ایجاد برخی تغییرات در ساختار شرکت معطوف می‌شود، کیلار صریحا خاطرنشان می‌کند که در حال حاضر، برنامه‌ای برای فروش بخش گیمینگ برادارن وارنر (Warner Bros. Interactive Entertainment) وجود ندارد.

بخش گیمینگ برادارن وارنر همچنان زیرمجموعه استودیوها و گروه شبکه‌ای ما باقی خواهد ماند. ما یک تیم تعاملی بسیار قدرتمند با حدود دو هزار توسعه‌دهنده در اختیاز داریم که با هدف جذب مخاطبان و ایجاد فرصت‌های جهانی در بخش بازی‌های ویدیویی و سایر فعالیت‌ها به کار خود ادامه خواهند داد.

ذکر این نکته ضروری است که این بیانیه بدین معنا نیست که در آینده نیز وضعیت به همین شکل باقی خواهد ماند؛ در حالی که به نظر می‌رسد، AT&T فعلا قصد فروش بخش سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر را ندارد، ممکن است در آینده شرایط تغییر کند. لذا باید صبر کنیم و ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. اما حداقل در کوتاه مدت بخش بازی برادران وارنر زیرمجموعه WarnerMedia باقی خواهد ماند.

از دیگر اخبار مرتبط می‌توان به تایید ساخت بازی Suicide Squad توسط استودیو راک‌استدی، پس از سال‌ها سکوت اشاره کرد. این بازی که از اولین عناوین شرکت برای کنسول‌های نسل بعدی به شمار می‌آید، قرار است به طور رسمی در تاریخ یک شهریور (مصاف با ۲۲ آگوست) و در جریان DC FanDome رونمایی شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

بالا