GOG، بازی Warhammer 40000: Fire Warrior برای PC منتشر کرد

این بازی در سایت GOG برای فروش قرار دارد

GOG، بازی Warhammer 40000: Fire Warrior برای PC منتشر کرد نیکان صبوری ۰ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
Warhammer 4K: Fire Warrior برای PC

بازی خاطره انگیزه Warhammer 40K: Fire Warrior برای PC بار دیگر منتشر شد. علاقه‌مندان می‌توانند این عنوان قدیمی را از سایت GOG دریافت کنند.

سری 40000 Warhammer تاریخچه طولانی در صنعت سرگرمی دارد. این بازی توسط Rick Priestley در سال 1987 به عنوان یک Miniature Wargaming خلق شد و تاکنون شاهد عرضه‌ی این بازی در زمینه‌های مختلف مانند بوردگیم، بازی‌های کامپیوتری، کمیک و حتی رمان‌ها، بوده‌ایم. یکی از بازی‌های ویدیویی که از سری Warhammer 40K الهام گرفته شده، Fire Warrior نام دارد.

Warhammer 40K: Fire Warrior یک بازی تیراندازی اول شخص است که در اکتبر سال 2003 توسط کمپانی Kuju توسعه یافت و برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 2 و رایانه‌های شخصی، توسط THQ منتشر شد. حال بعد از گذشت 17 سال از انتشار رسمی این عنوان خاطره انگیر، سایت GOG این بازی را با قیمت 5.99 دلار برای سیستم عامل ویندوز منتشر کرد.

قابل ذکر است که بازی گذاشته شده در سایت GOG، بازسازی یا نسخه‌ی بهبود یافته‌ی آن نیست، بلکه نسخه‌ی بهینه شده برای اجرا در ویندوز‌های نسل جدید و استفاده از کیفیت 1080p است. در گزارش بدست آمده از سوی افرادی که بازی را خریداری و نصب کردند، استفاده از کیفیت بالاتر 1080p، موجب ایجاد گلیچ در روند آن می‌شود.

وقایع این اثر، دوره‌ی زمانی 24 ساعته در خصوص جنگی در سیاره 41st millennium را روایت می‌کند. شما در نقش یک موجود فضایی مبارز از نژاد T’au، ایفای نقش می‌کنید و باید ماموریت‌هایی را در طول 21 مرحله، برای توقف دشمن انجام دهید. عنوان Warhammer 40K: Fire Warrior اولین بازی این سری است که شما را در نقش یک بیگانه قرار می‌دهد و حتی در مراحلی با انسان‌ها به عنوان دشمن مبارزه خواهید کرد.

 بازی 15 سلاح ویرانگر و 21 مرحله متنوع را شامل شده و سیستم بسیار قوی‌ای برای اجرای بازی نیاز نیست. علاقه‌مندان می‌توانند به سایت GOG.com رفته و بازی Warhammer 40K: Fire Warrior برای PC را خریداری کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا