بیش از ۱ میلیون بازیکن در طول یک‌ ماه، نسخه‌ی سوییچ Warface را تجربه کردند

نسخه‌ی سوییچ وارفیس تنها یک ماه است که منتشر شده

بیش از ۱ میلیون بازیکن در طول یک‌ ماه، نسخه‌ی سوییچ Warface را تجربه کردند مهسا سپاهی ۰ ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Warface

از زمان عرضه‌ی بازی Warface در فوریه‌ی امسال برای نینتندو سوییچ، بیش‌ از یک میلیون کاربر آن‌ را تجربه کرده‌اند.

مدت زیادی از انتشار عنوان تیراندازی Warface برای پلتفرم نینتندو سوییچ نگذشته و این بازی رایگان توانسته توجه کاربران سوییچ را به خود جلب کند. این بازی تنها یک ماه پس از انتشارش برای نینتندو سوییچ، بیش از یک میلیون بازیکن را با زمان بازی برابر با ۸۳ هزار روز، به خود جذب کرده است. در این مدت کاربران بیش از ۴۹۵ هزار بازی PvP را تجربه کردند. محبوب‌ترین حالت‌های این عنوان، ماموریت‌های PvE با بیش از یک میلیون بازی و عملیات‌های ویژه کوآپ، با بیش از ۱۴۸ هزار بازی، محسوب می‌شوند.

این عنوان اول شخص شوتر از محتوا و ویژگی‌های کاملی در پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 برخوردار بوده و با استفاده از سیستم محتوای چرخشی، ماموریت‌های مشارکتی PvE جدیدی را هر هفته برای کاربران ایجاد می‌کند. تیم سازنده‌ی وارفیس برنامه دارد تا به روز رسانی بزرگ بعدی را برای سه پلتفرم، به صورت همزمان منتشر کند.

بازی Warface از حالت‌های دستی، Tabletop و حالت تلویزیونی نینتندو سوییچ، با کیفیتی متغیر بین ۵۴۰ تا ۷۲۰ پیکسل، پشتیبانی می‌کند. این بازی همچنین از ویژگی‌های دیگر پلتفرم سوییچ که شامل هدف گیری گایرو، HD Rumble و پرو کنترلر نینتندو سوییچ می‌شود، حسابی بهره برده است تا تجربه‌ای متفاوت را نصیب کاربران این کنسول کرده باشد.

Warface تنها به صورت آنلاین قابل استفاده بوده و به دلیل رایگان بودن، نیازی به عضویت در سوییچ آنلاین ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا