احتمال عرضه Warface برای پلی‌استیشن‌ 5 وجود دارد

بازیسازها در حال بررسی کنسول‌های نسل بعدی هستند

احتمال عرضه Warface برای پلی‌استیشن‌ 5 وجود دارد مهسا سپاهی ۰ ۲۴ دی ۱۳۹۸
Warface

سازندگان بازی Warface به‌دنبال پورت بازی خود برای پلی‌استیشن 5 هستند تا دارندگان کنسول نسل بعدی بتوانند همچنان از این بازی لذت ببرند.

جای تعجب ندارد که با تولید کنسول های نسل بعدی، سازندگان بازی‌های روز به دنبال پورت‌ عناوین خود برای کنسول‌های نسل بعد باشند. بازی Warface، عنوانی که Crytek آن‌را ساخته و توسط My.com منتشر شده، جزو این دسته بازی‌ها است. این بازی در حال حاضر روی پلی‌استیشن 4، رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد. با این حال به‌نظر می‌رسد کارهایی برای اجرای آن روی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌ باکس سری ایکس، درحال انجام‌گیری است.

یکی از اعضای ارشد تیم سازنده این شوتر اول شخص، Ivan Pabiarzhyn، در مصاحبه‌ای با GamingBolt در مورد بررسی‌های انجام شده بین این بازی و پلی‌استیشن 5، صحبت می‌کند و به‌نظر می‌رسد سازندگان Warface درمورد انجام این کار کاملا مصمم هستند.

ما از همین حالا صحبت‌های خود را با سازندگان پلتفرم‌ها درباره‌ی سخت‌افزار آن‌ها شروع کرده‌ایم. به دلایلی مشخص، در حال حاضر نمی‌توانیم اطلاعات دقیقی در این مورد به شما بدهیم. موتور سازنده استفاده شده در بازی CryEnging ،Warface، توسط تیم ما به شدت تغییر داده شده تا بتواند روی سیستم‌های مختلف به خوبی کار کند. برای مثال، اگر شما بازی را روی یک رایانه‌ی شخصی نسبتا ضعیف دانلود کنید، بازی به خوبی اجرا می‌شود و شما شگفت‌زده خواهید شد. با توجه به این موضوع، ما در حال بررسی این هستیم که کنسول های نسل بعدی چه چیزی را می توانند به ما ارائه دهند، به خصوص از نظر افزایش عملکرد و کیفیت گرافیکی.

درحالی که این پورت در دست بررسی قرار دارد، همچنان به نسخه‌ پلتفرم‌های فعلی Warface، آپدیت اضافه می‌شود. همچنین در سال ۲۰۱۸، سازندگان این عنوان حالت بتل رویال را به این اثر اول شخص شوتر اضافه کردند تا طرفداران این ژانر بتوانند از ماد LMS این بازی لذت ببرند. آیا قرار است این ماد‌ها و آپدیت‌ها در کنسول نسل بعدی هم در اختیار بازیکنان قرار بگیرند؟ به زودی متوجه خواهیم شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا