#مهسا_امینی

تیزر جدید WandaVision صحنه‌های تازه‌ای را به تصویر می‌کشد

این ویدیو دقیقا یک دقیقه زمان دارد

استودیوی مارول دقایقی قبل تیزر جدید WandaVision را از طریق کانال یوتیوب و همچنین حساب کاربری خود در توییتر منتشر کرد.

اسکارلت ویچ و ویژن دو نام مشهور در میان علاقه‌مندان به کمیک بوک محسوب می‌شوند. این دو به واسطه‌ی Avengers: Age of Ultron محصول سال ۲۰۱۵ میلادی پا به دنیای لایو اکشن گذاشته و به مرور زمان به شخصیت‌هایی مهم در دنیای سینمایی مارول تبدیل شدند. آن‌ها همچنین یک رابطه‌ی عاشقانه را آغاز کردند که سرانجام خوشی نداشت. اسکارلت ویچ مجبور شد در جریان Avengers: Infinity War معشوقه‌ی خود را نابود کند تا دست تانوس به سنگ ذهن نرسد. البته تانوس به واسطه‌ی دیگر سنگ‌های ابدیتی که در اختیار داشت، ویکتور شید را به زندگی برگرداند تا بتواند سنگ ذهن را به دست بیاورد؛ اقدامی که بار دیگر مرگ ویژن را در پی داشت.

مارول در فاز چهارم دنیای سینمایی خود قصد دارد از سریال‌های تلویزیونی به عنوان مکملی برای فیلم‌های سینمایی استفاده کرده و تعدادی از مهم‌ترین داستان‌های خود را در این قالب به تصویر بکشد. یکی از سریال‌ها، WandaVision است که روی واندا ماکسیموف و ویژن تمرکز دارد. اسکارلت ویچ به طریقی توانسته ویژن را برگردانده و زندگی مشترکی را با او در شهر وست‌ویو آغاز کند. با توجه به اندک اطلاعات موجود، واندا در ابتدا به زندگی مشترکی که با ویکتور شید ساخته باور پیدا کرده و آن را کاملا واقعی می‌داند اما اتفاقات غیرمنتظره‌ای رخ داده و ماهیت همه چیز را زیر سوال می‌برد؛ اتفاقاتی که ظاهرا نه تنها به Doctor Strange in the Multiverse of Madness ارتباط دارند، بلکه روی آینده‌ی دنیای سینمایی مارول هم تاثیر می‌گذارند.

مارول در جریان برنامه‌ی Disney Parks Magical Christmas Celebration که به مناسبت فرا رسیدن کریسمس از شبکه‌ی ABC پخش شد، تیزر جدید WandaVision را به نمایش گذاشت؛ تیزری که مدت کوتاهی بعد از طریق یوتیوب و شبکه‌ی اجتماعی توییتر در دسترس کاربران فضای مجازی قرار گرفت. این ویدیو دقیقا ۶۰ ثانیه زمان داشته و در ابتدا روی ویژگی‌های عجیب واندا ماکسیموف و ویژن به عنوان یک زوج عاشق تمرکز دارد؛ برای مثال، آن‌ها سالگرد ازدواج، آهنگی که همخوانی کنند یا حلقه‌ی ازواج ندارند. البته اتفاقات عجیب به همین موارد ختم نمی‌شود. در ادامه شاهد باردار شدن واندا هستیم، در حالی که ویژن یا حتی خود او انتظار چنین اتفاقی را نداشته‌اند. در ضمن، نباید از شخصیت مونیکا رمبو غافل شد که در وست‌ویو حضور دارد اما نمی‌داند کیست.

سازندگان دنیای سینمایی مارول طی چند وقت اخیر مجموعا دو تریلر و چند تیزر از WandaVision منتشر کرده‌اند که تقریبا در همگی آن‌ها به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به دوقلوها اشاره شد. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان گفت فرزندان واندا ماکسیموف و ویژن در جریان اولین سریال اورجینال و مارولی دیزنی پلاس نقش مهمی را ایفا می‌کنند. در انتها، لازم به ذکر است اولین قسمت این اثر در تاریخ ۲۶ دی (مصادف با ۱۵ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا