مدت زمان WandaVision احتمالا طولانی‌تر از حد انتظار خواهد بود

سریال مشترک اسکارلت ویچ و ویژن حداقل ۹ قسمت خواهد داشت


با توجه به گزارشی که چندی پیش در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد، مدت زمان WandaVision از دیگر سریال‌های مارول بیشتر خواهد بود.

مارول بنا به دلایلی در کامیک کان سال ۲۰۱۸ میلادی حضور نداشت اما با دستی پر در کامیک کان ۲۰۱۹ حاضر شد. این استودیوی آمریکایی سال گذشته رسما از فاز جدید دنیای سینمایی خود رونمایی کرد که از دو جهت بسیار حائز اهمیت است: اول اینکه در جریان این فاز شاهد پخش سریال‌هایی خواهیم بود که از لحاظ داستانی ارتباط مستقیمی با فیلم‌ها دارند؛ دوم هم اینکه شروع خط داستانی بعدی یا به اصطلاح Saga با این فاز رقم می‌خورد. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از خط داستانی بعدی نداشته و نمی‌دانیم شاهد حضور چه شخصیت‌های منفی‌ای خواهیم بود اما می‌دانیم نسل جدید سریال‌ها شش الی هشت قسمت دارند. البته یکی از سریال‌ها احتمالا استثنا باشد.

لیزی هیل (Lizzie Hill) خبرنگار وب سایت Murphy’s Multiverse هر از چند گاهی به سایت‌های مختلف رفته و سوابق دست‌اندرکارانی که معمولا در تیم تولید آثار مارول حضور دارند را چک می‌کند. او چندی پیش متوجه شد یکی از بدلکاران سریال WandaVision عبارت WandaVision Ep. 109 را در رزومه‌ی خود قرار داده است. اگر با نحوه‌ی شماره‌گذاری قسمت‌ها آشنایی ندارید، باید بگوییم 1 به شماره‌ی فصل و 09 هم به شماره‌ی قسمت اشاره دارد. بدین ترتیب، این بدلکار در قسمت نهم سریال مشترک اسکارلت ویچ و ویژن حضور داشته است. هیل در بخش دیگری از پست خود به مخاطبان اطمینان خاطر داد شخص مورد بحث در تیم تولید این اثر حضور داشته اما نمی‌تواند با قطعیت درباره‌ی صحیح بودن اطلاعات نوشته شده در رزومه صحبت کند؛ زیرا احتمال اشتباه تایپی وجود دارد. پیش از این انتظار می‌رفت تعداد قسمت‌ها ۶ عدد باشد.

جک شیفر (Jac Schaeffer) شورانر WandaVision تصمیم گرفت در این سریال از المان‌های آثار ابرقهرمانی و کمدی استفاده کند. از همین رو، می‌توان آن را ترکیبی از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول و سیتکام‌های کلاسیک دانست. داستان آن هم پس از اتفاقات فیلم سینمایی Avengers: Endgame جریان دارد. ویژن کشته شده اما اسکارلت ویچ موفق می‌شود او را به طریقی بازگردانده و زندگی ایده‌آلی را در کنار این ربات آغاز کند. با گذشت مدتی، واندا ماکسیمف نسبت به ماهیت همه چیز شک می‌برد و همین موضوع هم باقی اتفاقات داستان را زمینه‌چینی می‌کند. اینطور که به نظر می‌رسد، در جریان سریال شاهد حضور اعضای S.W.O.R.D خواهیم بود. این سازمان عملکردی شبیه به شلید دارد، با این تفاوت که حوزه‌ی عملیاتی آن تنها به کره‌ی زمین خلاصه نشده و با تمام تهدیدهای فرازمینی هم مقابله می‌کند.

از بازیگران حاضر در Wandavision می‌توان به الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen)، پال بتانی (Paul Bettany)، کاترین هان (Kathryn Hahn)، ایوان پیترز (Evan Peters) و رندال پارک (Randall Park) اشاره کرد. زمان پخش این سریال هنوز به‌طور دقیق مشخص نشده است اما طبق اطلاعات موجود، محصول جدید استودیوی مارول در تاریخ نامشخصی از ماه دسامبر (۱۱ آذر الی ۱۱ دی) از طریق سرویس دیزنی پلاس برای علاقه‌مندان در دسترس قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا