تاریخ انتشار Wandavision توسط دیزنی تایید شد

دیزنی پلاس تایید کرد

تاریخ انتشار Wandavision

بعد از مشکلات فراوان پیرامون شیوع ویروس کرونا، سازندگان تاریخ انتشار Wandavision را تایید کردند.

همان‌طور که می‌دانید، شیوع ویروس کرونا باعث لغو تولید عناوین بسیاری از جمله سریال WandaVision ،The Falcon and The Winter Soldier و Loki شده است. درحالی که طرفداران دنیای مارول انتظار این سه مجموعه‌ی تلویزیونی را می‌کشند، عوامل Wandavision می‌گویند این سریال حتما در سال جاری میلادی منتشر می‌شود. این مجموعه‌ی تلویزیونی در ابتدا برای پخش در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی برنامه‌ریزی شده بود اما مارول بعدها تصمیم گرفت آن را در تاریخ نامشخصی از ماه دسامبر از طریق دیزنی پلاس منتشر کند.

مدتی پیش مارول اعلام کرد که پخش سریال The Falcon and Winter Soldier قرار است به تاخیر بیافتد. در ادامه‌ی این خبر، وب سایت The Hollywood Reporter با انتشار یک گزارش به صورت غیرمستقیم از تغییر تاریخ انتشار Wandavision خبر داد. مدتی بعد، بوریس کیت (Borys Kit)، خبرنگاری که این مطلب را نوشته بود، در توییتر خود اعلام کرد که مارول هنوز به صورت رسمی تاخیر زمان پخش این عنوان را تایید نکرده است. حالا، در بیانیه‌ای که دیزنی پلاس اخیرا منتشر کرده، به‌نظر می‌رسد تاریخ انتشار Wandavision تغییر نکرده و همچنان می‌توانیم در سال جاری میلادی یعنی ۲۰۲۰ به تماشای آن بنشینیم.

سه سریال وانداویژن، لوکی و The Falcon and The Winter Soldier قرار است به‌زودی از شبکه‌ی دیزنی پلاس پخش شوند. رویدادهای داستانی وانداویژن در دنیای سینمایی مارول (MCU) جریان دارد که قصه‌های هیجان‌انگیزی از شخصیت وانداویژن را بازگو می‎‌کند. داستان این سریال پس از حوادث فیلم Avengers: Endgame محصول سال ۲۰۱۹ میلادی اتفاق می‌افتد و ماجراهای جالبی را رقم می‌زند. همچنین، فالکون و سرباز زمستان، مینی سریال جدید شبکه‌ی دیزنی پلاس محسوب می‌شود که بر اساس داستان‌های سری کمیک‌های مارول ساخته شده است.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی شبکه‌ی محبوب دیزنی پلاس، همچنان می‌توانیم در سال جاری میلادی Wandavision را تماشا کنیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا