بازیگر نقش اوبی‌-وان‌ کنوبی نظر مثبتی نسبت به The Mandalorian دارد

ایوان مک‌گرگور: برای ایفای نقش دوباره به‌عنوان اوبی‌-وان کنوبی هیجان‌زده هستم

بازیگر نقش اوبی‌-وان‌ کنوبی

ایوان‌ مک‌گرگور، بازیگر نقش اوبی‌-وان‌ کنوبی، به تماشای The Mandalorian نشست تا برای ایفای نقش در سریال Obi-Wan Kenobi آماده شود.

با روی کار آمدن ایده‌ی دیزنی پلاس، دو شرکت لوکاس‌فیلم و دیزنی تصمیم گرفتند با ساخت سریال‌های لایو اکشن، دنیای جنگ ستارگان را بیش از پیش گسترش دهند. در همین راستا، سریال Obi-Wan Kenobi وارد پروسه‌ی تولید شد تا بار دیگر با شخصیت محبوب اوبی‌-وان کنوبی ملاقات داشته باشیم. البته روند تولید طبق برنامه‌ها پیش نرفته و زمان آغاز روند فیلمبرداری عقب افتاده است.

ایوان‌ مک‌گرگور، بازیگر نقش اوبی‌-وان‌ کنوبی، اخیرا در برنامه‌ی The Tonight Show Starring Jimmy Fallon حضور پیدا کرد تا درباره‌ی نقش‌آفرینی‌اش به‌عنوان بلک ماسک در فیلم Birds of Prey صحبت کند؛ زیرا تنها چند روز تا آغاز اکران این فیلم ابرقهرمانی در ایالات متحده‌ی آمریکا باقی مانده است. در جریان این برنامه‌، بحث سریال Obi-Wan Kenobi پیش آمد و این بازیگر اسکاتلندی هم توضیحاتی را در این باره ارائه کرد. مک‌گرگور گفت تماشای محصولات مرتبط با جنگ ستارگان را آغاز کرده است تا بار دیگر در حال و هوای این فرنچایز قرار بگیرد:

چند وقت اخیر مشغول تماشای The Mandalorian بوده‌ام. از این سریال خوشم آمد. واقعا خوشم آمد. فعلا مشغول تماشای فیلم‌های جدید جنگ ستارگان هستم که اخیرا منتشر شده‌اند. برای ایفای نقش دوباره‌ به‌عنوان اوبی‌-وان کنوبی هیجان‌زده هستم. از آخرین بار زمان زیادی می‌گذرد. دقیق به یاد نمی‌آورم که آخرین بار چه زمانی بود. فکر می‌کنم سال ۲۰۰۳ آخرین باری بود که این نقش را ایفا کردم.

پس از اینکه صحبت‌های ایوان مک‌گرگور به پایان رسید، جیمی فالن (Jimmy Fallon) به شوخی گفت آیا او قرار است نقش بیبی اوبی‌-وان را در سریال Obi-Wan Kenobi ایفا کند یا خیر؟ مک‌گرگور که از شوخی فالن خوشش آمده بود گفت قرار است سن او را با استفاده از تکنولوژی که برای فیلم The Irishman استفاده شد کاهش داده و او را به یک نوزاد تبدیل کنند.

بازیگر نقش بلک ماسک، پیش از این در یک رویداد تبلیغاتی با محوریت Birds of Prey حاضر شده بود و اعلام کرد برخلاف تاخیر پیش آمده در روند تولید، سریال Obi-Wan Kenobi در همان تاریخی که سازندگان مد نظر داشتند روی سرویس دیزنی پلاس قرار می‌گیرد. او همچنین شایعه‌ها پیرامون تغییرات اساسی فیلمنامه‌ها را رد کرد و گفت نویسندگان لوکاس‌فیلم تنها قرار است زمان بیشتری را صرف آماده‌سازی داستان کنند. او همچنین گفت تاکنون چیزی درباره‌ی کاهش تعداد قسمت‌های سریال از ۶ به ۴ نشنیده است.

اینکه لوکاس‌فیلم و دیزنی چه برنامه‌هایی برای سریال Obi-Wan Kenobi دارند، در حال حاضر مشخص نیست اما با اطمینان می‌توان گفت فاصله‌ی زیادی تا قرارگیری آن روی دیزنی پلاس داریم. مراحل فیلمبرداری این اثر اوایل سال آینده‌ی میلادی آغاز می‌شود و پس از آن هم وارد مرحله‌ی پس ‌تولید خواهد شد؛ مرحله‌ای که حداقل چندین ماه به‌طول می‌انجامد. بنابراین، احتمال پخش سریال در اواخر سال ۲۰۲۱ یا اوایل سال ۲۰۲۲ وجود دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا