#مهسا_امینی

اولین نگاه به یک شخصیت بسیار مهم در تیزر فصل یازدهم The Walking Dead

این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان دارد

شبکه AMC اخیرا تیزر فصل یازدهم The Walking Dead را در کانال یوتیوب خود قرار داده که تماشایش بیش از یک دقیقه زمان می‌برد.

شخصیت‌های اصلی کمیک بوک‌های واکینگ دد در جریان ماجراجویی‌های خود با گروه‌های مختلفی مواجه شده و به تقابل با آن‌ها می‌پردازند. یکی از مهم‌ترین گروه‌ها، کامن‌ ولث نام دارد. آن‌ها در وست ویرجینیا ساکن بوده و یک جامعه هستند که نه تنها امکانات پیشرفته و زیادی را در اختیار دارند، بلکه به شدت ساختارمند و قانون‌مند هستند. آن‌ها همچنین تعدادشان به چند ده هزار نفر رسیده و رویدادهای تفریحی مانند مسابقات ورزشی را در برنامه‌های خود دارند. به این موارد باید یک ارتش بزرگ و مجهز را افزود.

علی‌رغم اهمیتی که کامن‌ ولث در کمیک بوک‌های واکینگ دد دارد، سازندگان سریال تصمیم گرفتند آن‌ها را در فصل دهم سریال لایو اکشن معرفی کنند. البته معرفی این گروه هنوز به صورت کامل صورت نگرفته و تنها اشاراتی به آن‌ها شده است؛ برای مثال، یوجین پورتر به واسطه بی‌سیم با زنی به نام استفانی آشنا شده و پس از گفتگو، تصمیم می‌گیرد به ملاقاتش برود. او بنا به دلایلی چند نفر دیگر را همراه خود به محل ملاقات برد. برخلاف انتظار، خبری از استفانی نبوده و تعدادی سرباز مجهز و زره‌پوش آن‌ها را به اسارت گرفتند. اگرچه قسمت‌های اضافی فصل دهم جزئیات بیشتری را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد، پیش‌بینی می‌شود فصل یازدهم و پایانی کامن ولث را به صورت کامل معرفی کند.

شبکه AMC اخیرا تیزر فصل یازدهم The Walking Dead را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. از آن‌جایی با یک تیزر مواجه هستیم، مدت زمانش طولانی نبوده یا اطلاعاتی را از داستان شامل نمی‌شود. با این حال، یک نکته بسیار مهم را در خود جای داده است. ویدیو جدید شخصیت‌های مهم فصل یازدهم را به تصویر می‌کشد که یکی از آن‌ها زرهی قرمز را به تن دارد. اگر کمیک بوک‌های واکینگ دد را خوانده باشید، باید بدانید شخص مورد نظر مرسر نام داشته و فرماندهی ارتش کامن ولث را به دوش می‌کشد. نقش او را مایکل جیمز شاو (Michael James Shaw ) ایفا می‌کند که از سال ۲۰۰۸ میلادی فعالیت حرفه‌ای خود در زمینه بازیگری را آغاز کرد اما چهره شناخته‌شده‌ای محسوب نمی‌شود. در ضمن، بد نیست بدانید شاو وظیفه موشن کپچر و صداپیشگی یکی از شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول را بر عهده داشت؛ شخصیتی که در Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame قابل‌مشاهده است.

در حال حاضر اطلاعاتی از شخصیت‌پردازی مرسر در سریال The Walking Dead موجود نیست اما در کمیک بوک‌ها یک تفنگدار نیروهای دریایی ایالات متحده آمریکا بود. او با گذشت مدتی از شیوع ویروس مرگبار و تبدیل شدن بخش عمده جمعیت انسان‌ها به زامبی، با کامن ولث مواجه شد و به دلیل مهارت بالاییش در بحث نظامی، به ارتش پیوست. در ضمن، در کمیک بوک‌ها یک رابطه عاشقانه میان مرسر و خوانیتا سانچز وجود دارد. از آن‌جایی که نسخه لایو اکشن سانچز در سریال حاضر است، احتمالا چنین اتفاقی را در مدیوم تلویزیون شاهد خواهیم بود.

در انتها، لازم به ذکر است فصل پایانی واکینگ دد از تاریخ ۳۱ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ آگوست سال ۲۰۲۱) روی آنتن خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا