1%
  • 10/10

مدت زمان فیلم Venom: The Last Dance طرفداران را خوشحال خواهد کرد

طولانی‌ترین فیلم مارولی سونی!!

مدت زمان فیلم Venom: The Last Dance طرفداران را خوشحال خواهد کرد ۱۱۴ ۱۴ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
مدت زمان فیلم Venom: The Last Dance

مدت زمان فیلم Venom: The Last Dance به‌تازگی مشخص شده و بااینکه ممکن است تغییر کند اما هیجان طرفداران را برای آخرین ماجراجویی ادی براک در فرانچایز نامشترک سونی دوچندان کرده است.

بدون شک مورد انتظارترین اثر فرانچایز محکوم به شکست سونی، Venom: The Last Dance است، چراکه ضمن به پایان رساندن سه‌گانه ضدقهرمان سیمبیوتی محبوب دنیای مارول، روایت‌گر داستانی مهیج با حضور ستاره‌های بااستعدادی همچون جونو تمپل (Juno Temple) و چیوتل اجیوفور (Chiwetel Ejiofor) را شامل می‌شود. به‌خاطر اعتصابات انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران سال گذشته، اطلاعات یا جزئیات زیادی به بیرون درز نکرده، اما اخیرا گمانه‌زنی‌هایی در رابطه با داستان و آنتاگونیست اصلی بین طرفداران دست به دست شده است.

متاسفانه تا اینجای کار سونی پیکچرز نتوانسته به خوبی از پتانسیل اسپایدرمن و شخصیت‌های مربوط به آن استفاده کند اما اینطور که به نظر می‌رسد، قسمت پایانی سه‌گانه ونوم جایگاه ویژه‌ای برای او دارد، چراکه به‌نقل از گزارش جدید Cryptic4KQual، افشاگر قابل اعتمادی که چند ماه پیش تاریخ انتشار اولین تیزر تریلر ددپول را با طرفداران به اشتراک گذاشته بود، مدت زمان فیلم Venom: The Last Dance چیزی حدود ۱۴۰ دقیقه (۲ ساعت و ۲۰ دقیقه) است که رسما طولانی‌ترین فیلم مارولی سونی محسوب می‌شود.

در ادامه می‌توانید مدت زمان تمامی فیلم‌های مارولی سونی را مشاهده کنید:

  • Madame Web با بازه ۱۱۶ دقیقه
  • Venom با بازه ۱۱۲ دقیقه
  • Morbius با بازه ۱۰۴ دقیقه
  • Venom: Let There Be Carnage با بازه ۹۷ دقیقه

چرا قسمت پایانی سه‌گانه ونوم برای آینده فرانچایز محکوم به شکست سونی بسیار مهم است؟ اگر بخواهیم تمامی آثار این دنیای سینمایی آشفته را مقایسه کنیم، دو فیلم اول ونوم به‌خوبی از پس برآورده کردن انتظارات طرفداران برآمدند. بازی تام هاردی (Tom Hardy) هم در نقش ادی براک و هم در نقش سیمبیوت محبوب دنیای مارول یکی از معدود نقاط قوت دنیای سینمایی سونی است. از طرف دیگر سطح محبوبیت شخصیت ونوم بین فیلمبازان و طرفداران ژانر ابرقهرمانی به‌تنهایی موفقیت این فیلم در گیشه را تضمین می‌کند. اگر سونی داستان خوبی برای قسمت پایانی سه‌گانه نوشته باشد، می‌توان با اطمینان گفت که این فیلم ناجی فرانچایز SSU است.

فیلم Venom: The Last Dance در تاریخ ۲۵ اکتبر سال جاری (۴ آبان سال ۱۴۰۳) راهی سینماها می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

114 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments