بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 برای پلی‌استیشن 5 هم عرضه خواهد شد

حالا همه می‌توانند Bloodlines 2 را تجربه کنند

انتشار Vampire 2 روی پلی‌استیشن 5

دارندگان کنسول‌های نسل نهمی شرکت سونی هم می‌توانند به تجربه‌ی بازی Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 بپردازند.

در جریان مراسم اینساید ایکس‌باکس (Inside Xbox) که چند روز قبل به صورت رسمی در قالب یک لایو استریم برگزار شد، شاهد معرفی بازی‌های مختلفی بودیم. در همین جریان، از بازی Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 هم رونمایی شد و شاهد نمایش یک تریلر از ساخته‌ی جدید استودیو Hardsuit Labs بودیم.

در تریلر منتشر شده، مشخص نشد که این بازی برای چه پلتفرم‌هایی در دسترس خواهد بود و اینکه این بازی، یک محصول نسل هشمی یا نهمی است؛ حال، شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) نسخه‌ی دیگری از تریلر Inside Xbox را منتشر کرده که در پایان این تریلر شاهد اضافه شدن لوگوهای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی هستیم. این موضوع نشان می‌دهد که Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 در انحصار کنسول‌های شرکت مایکروسافت، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس نخواهد بود و کاربران دیگر پلتفرم‌ها هم شانس تجربه‌ی این بازی را خواهند داشت.

با این تفاسیر، بازی Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 برای پلتفرم‌های، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5 و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. تا به اینجا، به جز انتشار یک تریلر اطلاعات چندان جامعی از بازی در دسترس نیست. فقط در همین حد می‌توان گفت که Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 نام نسخه‌ی جدید بازی‌های سری «ومپایر» است که گیمرها کنترل شخصیت اصلی بازی را از زاویه دید اول شخص بر عهده خواهند داشت. علاوه بر این، شرکت پارادوکس اینتراکتیو و استودیو Hardsuit Labs هم کار نشر و ساخت بازی را انجام خواهند داد. حال باید منتظر بمانیم و در آینده ببینیم که چه جزئیات جدیدی از Vampire The Masquerade – Bloodlines 2 منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که این بازی دنباله‌ای بر Vampire: The Masquerade – Bloodlines خواهد بود و هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار آن اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا