Valve: دلیلی برای هشدار بخاطر فاش شدن کد منبع CS:GO وجود ندارد

کاربران CS:GO نگران نباشند

Valve: دلیلی برای هشدار بخاطر فاش شدن کد منبع CS:GO وجود ندارد مهسا سپاهی ۰ ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Valve Corporation

روز گذشته اخباری مبنی بر انتشار کد منبع دو عنوان استودیو‌ی Valve منتشر شد که نتیجه‌ی آن نگرانی شدید کاربران بود.

استودیو Valve به منظور رفع نگرانی کاربران خود، در اکانت رسمی توییتر CS:GO پستی را پیرامون موضوع لو رفتن کدهای منبع بازی‌های Counter-Strike: Global Offensive و Team Fortress 2 منتشر کرد و به مردم اطمینان داد که اخبار تازه را با آن‌ها در میان می‌گذارد.

ما کد لو رفته را بررسی کرده‌ایم و معتقدیم این کپی‌ای از کدهای محدود CS:GO است که در اواخر سال ۲۰۱۷ برای همکارانمان منتشر شد و در اوایل ۲۰۱۸ به بیرون درز کرد. طبق این بررسی، ما هیچ دلیلی برای هشدار به کاربران یا تغییر در ساختارها پیدا نکردیم.

گفته می‌شود حداقل یک پروژه به‌خاطر رعایت احتیاط لغو شده است. طبق گفته‌ی Valve، این کدها از قبل به بیرون نشت کرده بودند و این شرکت دلیلی برای اخطار به بازیکنان پیدا نکرده است. تنها توصیه‌ی این استودیو به مردم آن است که فقط و فقط از سرورهای رسمی استفاده کنند تا در به‌روزرسانی‌های بعدی این مسئله روشن شود. از طرفی دیگر، یکی از اپراتورهای استیم، Pavel Djundik، می‌گوید این موضوع مقدار کمی به تقلب توسعه‌دهندگان کمک خواهد کرد.

Valve در اکانت توییتر CS:GO اعلام کرده در صورت به‌دست آوردن اطلاعات بیشتر، مردم و کاربران را آگاه خواهد کرد و از آن‌ها خواست تا در صورتی که اطلاعات دیگری درمورد لو رفتن کد منبع دارند، به بخش امنیتی این شرکت اطلاع بدهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا