به‌روزرسانی جدید بازی Valorant کاراکتر Sage را ضعیف‌تر می‌کند

حالت Spike Rush ویژگی‌های جدیدی خواهد داشت

به‌روزرسانی جدید بازی Valorant کاراکتر Sage را ضعیف‌تر می‌کند مهسا سپاهی ۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Valorant

شرکت Riot Games از به‌روزرسانی جدید بازی Valorant و جزئیات آن رونمایی کرد. در این به‌روزرسانی کاراکتر محبوب Sage دوباره ضعیف می‌شود.

به‌نظر می‌رسد در به‌روزرسانی جدید Valorant باز هم قرار است کاراکتر Sage ضعیف شود. علت این اتفاق هم قدرت بیش از حد او نیست؛ شخصیت Sage بسیار کاربردی و مفید است و می‌تواند کارهای زیادی انجام دهد. این شخصیت هم از لحاظ التیام دادن و هم به‌ دلیل نیرویش برای ضربه زدن به دشمنان، کاراکتر محبوبی شمرده می‌شود. از دیگر موارد این پچ، تغییرات اعمال شده در حالت Spike Rush است.

در پَچ جدید، اُرب‌هایی که در حالت Spike Rush حضور دارند، قدرتمندتر می‌شوند. همچنین قرار است بعد از هر دست بازی، به صورت تصادفی تعدادی اُرب انتخاب شوند که در حال حاضر شامل موارد زیر است:

گوی سلامت (Health Orb): تمامی اعضای تیم را به مقدار مشخصی التیام می‌دهد.

گوی فریب (Deception Orb): به دشمن توهمی می‌دهد که دیدن را برای او سخت می‌کند.

گوی سلاح طلایی (Golden Gun Orb): به بازیکنان سلاحی می‌دهد که دشمن را در یک لحظه می‌کشد و تنها سه تیر دارد، اما کاربر با هربار کشتن یک گلوله‌ی اضافه دریافت می‌کند.

در به‌روزرسانی جدیدی که برای بازی Valorant منتشر شده، برخی عملکردها در حین درگیری بهبود پیدا می‌کنند. همچنین حرکت بازیکنان در طول بازی و مبارزات، ایده‌آل‌تر و نرم‌تر می‌شود که احتمالا این اتفاق باعث می‌شود فریم‌ریت بهتری به بازیکنان ارائه دهد. علاوه بر این، بازیکنان با گرفتن هر گوی یک امتیاز اضافه دریافت می‌کنند.

به‌جز موارد ذکر شده، از لحاظ کیفی هم تغییرات زیادی در به‌روزرسانی جدید Valorant اعمال می‌شود و عناصر بسیاری را بهبود می‌بخشد تا بازیکنان بیش‌تر از قبل از این عنوان تیراندازی جذاب لذت ببرند. باگ و اشکالات زیادی هم از سمت توسعه‌دهندگان بازی شناسایی و حل شده‌اند.

بازی Valorant از هفته‌ی پیش برای رایانه‌های شخصی عرضه شده است. همچنین، برای تازه‌واردهای این بازی تیراندازی اول شخص مطلب آموزشی‌ای در نظر گرفته شده که از اینجا می‌توانید آن را ببینید تا شروع ساده‌تری در Valorant داشته باشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا