تاریخ انتشار بازی Valorant مشخص شد

نسخه‌ی بتای محدود بازی تا آخر این هفته در دسترس خواهد بود

تاریخ انتشار بازی Valorant

شرکت Riot Games به طور رسمی تاریخ انتشار نسخه‌ی نهایی بازی آنلاین Valorant را اعلام کرد.

عنوان Valorant یک بازی آنلاین در سبک شوتر اول شخص است که جدیدترین اثر خالقان عنوان League of Legends محسوب می‌شود. گیم‌پلی این بازی ترکیبی از المان‌های عناوینی چون CS:GO و اورواچ است و تمرکز زیادی روی همکاری تیمی دارد. این بازی از تاریخ ۱۹ فروردین در فاز بتای محدود در دسترس قرار گرفت و از آن موقع تا به حال یعنی حدود هفت هفته، به‌شدت مورد استقبال واقع شد. طوری که در این مدت، همواره جزو محبوب‌ترین بازی‌های توییچ است.

حالا شرکت Riot Games اعلام کرده است که نسخه‌ی بتای محدود بازی Valorant تا پنج روز دیگر یعنی ۸ خرداد جریان خواهد داشت و پس از آن، سرورها برای آمادگی هنگام انتشار نسخه‌ی نهایی غیر فعال خواهند شد. این شرکت تاریخ انتشار بازی Valorant را هم اعلام کرد و از تاریخ ۱۳ خرداد، قادر خواهید بود تا به این اثر رایگان دسترسی داشته باشید.

عنوان Valorant یک بازی Free-to-Play خواهد بود و در نتیجه برای تجربه‌ی آن نیازی به پرداخت هزینه‌ای ندارید. البته در ابتدا تمام ایجنت‌های آن باز نیستند و با بازی کردن به‌مرور می‌توانید همه‌ی آن‌ها را داشته باشید. از سوی دیگر سلاح‌های بازی آیتم‌های تزیینی متنوعی دارند که آن‌ها را می‌توان با پول واقعی خریداری کرد.

نسخه‌ی نهایی در زمان عرضه، میزبان یک حالت، یک ایجنت و یک نقشه‌ی جدید خواهد بود. همچنین قرار است سرورهای بیشتری در مناطق مختلف جهان برای آن موجود شود تا بازیکنان لگ کمتری داشته باشند. هسته‌ی گیم‌پلی بازی Valorant تا به حال نظر عده‌ی بسیاری را به خود جلب کرده است، اما مشکل اصلی به نرم‌افزار ضدتقلب آن یعنی Riot Vanguard مربوط می‌شود که بسیاری اوقات به‌جای شناسایی نرم‌افزارهای تقلب و هک، به سراغ نرم‌افزار و فایل‌های دیگری در سیستم کاربران می‌رود. امیدواریم که این مشکل در زمان انتشار حل شده باشد و قادر به تجربه‌ی Valorant در بهترین حالت ممکنش باشیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید به مطلب اولین نگاه آن در سایت سرگرمی مراجعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا