نسخه‌ی کنسولی بازی Valorant وارد مرحله‌ی تست شد

آیا Valorant برای کنسول‌های نسل بعد عرضه می‌شود؟

نسخه‌ی کنسولی بازی Valorant وارد مرحله‌ی تست شد مهسا سپاهی ۰ ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی valorant

استودیوی ریوت گیمز (Riot Games) اعلام کرده تست بازی Valorant را برای کنسول‌ها آغاز کرده‌ است.

با وجود آن‌که مدت زیادی از عرضه‌ی بازی Valorant نگذشته، این عنوان تیراندازی اول شخص توانسته مخاطبان خود را پیدا کند و محبوبیت زیادی به‌دست بیاورد. این بازی کوآپ در بهار ۱۳۹۹ منتشر شد و از آن ‌موقع، کاربران رایانه‌های شخصی توانستند به تجربه‌ی این اثر تیراندازی چندنفره‌ی جذاب بپردازند. سازندگان برای توسعه‌ی این بازی رایگان (Free to Play) از موتور گرافیکی آنریل انجین 4 استفاده کرده‌اند. روند بازی به این صورت است که بازیکنان در دو تیم پنج نفره، در مقابل یکدیگر به مبارزه می‌پردازند.

خبر خوب برای علاقه‌مندان به این بازی جدید آن است که استودیوی ریوت گیمز تست Valorant را برای کنسول‌ها آغاز کرده و احتمالا به‌زودی آن را برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و احتمالا برای کنسول‌های نسل بعد عرضه کند. طبق اطلاعات منتشر شده، توسعه‌دهندگان قصد دارند نسخه‌ی کنسولی این بازی تیراندازی اول شخص را تا حد امکان به ورژن رایانه‌های شخصی آن نزدیک نگه ‌دارند. این در حالی است که سازندگان هنوز به طور قطعی انتشار بازی Valorant را برای کنسول‌ها تایید نکرده‌اند و تنها مرحله‌‌ی نمونه‌سازی این عنوان در حال انجام است.

شایان ذکر است که به‌زودی کاراکتر، نقشه و حالت جدیدی برای این بازی عرضه می‌شود. حالت Spike Rush و نقشه‌ی جدیدی تحت عنوان Ascent به این بازی جذاب اضافه خواهد شد که فضای تازه‌ای را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. همچنین کاراکتر جدید Reyna که یازدهمین ایجنت بازی محسوب می‌شود، برای کاربران در دسترس قرار دارد. این شخصیت ویژگی‌های منحصر به‌فردی دارد که در مقابل دشمنان کاربردی هستند. او می‌تواند با استفاده از چشم دیگری که دارد، دشمنان خود را در محیط اطرافش شناسایی کند. همچنین، او می‌تواند از قابلیت آلتیمیت خود که Empress نام دارد، بهره‌مند شود.

Valorant از خرداد ماه امسال برای رایانه‌های شخصی عرضه شده است. اگر می‌خواهید بیشتر با این بازی جدید و هیجان‌انگیز آشنا شوید، می‌توانید مطلب اولین نگاه آن را در سایت سرگرمی مطالعه کنید. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا