منتظر کاراکتر، نقشه و حالت جدید بازی Valorant باشید

ریوت گیمز برنامه‌های زیادی دارد

منتظر کاراکتر، نقشه و حالت جدید بازی Valorant باشید مهسا سپاهی ۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Valorant

استودیوی Riot Games با انتشار پستی در حساب رسمی توییتر خود، از عرضه‌ی یک کاراکتر جدید، نقشه و حالت تازه‌ برای بازی Valorant خبر داد.

با وجود آن‌که مدت زیادی از عرضه‌ی بازی Valorant نگذشته، این عنوان تیراندازی اول شخص توانسته مخاطبان خود را پیدا کند و طرفداران زیادی به‌دست بیاورد. این بازی کوآپ در پاییز ۱۳۹۹ منتشر شد و از آن ‌موقع، کاربران رایانه‌های شخصی توانستند به تجربه‌ی این اثر تیراندازی چندنفره‌ی جذاب بپردازند. سازندگان برای توسعه‌ی این بازی رایگان (Free to Play) از موتور گرافیکی آنریل انجین 4 بهره گرفته‌اند. روند بازی به این صورت است که بازیکنان در دو تیم پنج نفره، در مقابل یکدیگر به مبارزه می‌پردازند. Riot Games برای ساخت این بازی از دو عنوان مشهور Counter Strike و Overwatch الهام گرفته است.

جدیدترین کاراکتری که به این بازی تیراندازی اضافه شده است، Reyna نام دارد. رینا یازدهمین ایجنت بازی محسوب می‌شود و یک زن از کشور مکزیک است. این کاراکتر قابلیت‌های مختلفی دارد که در شرایط مخصوص کاربر می‌تواند از آن‌ها استفاده کند. او می‌تواند با استفاده از چشم دیگری که دارد، دشمنان خود را در محیط اطرافش شناسایی کند. همچنین، به‌نظر می‌رسد او می‌تواند دشمنان خود را کور و از نیروی آن‌ها تغذیه کند و از قابلیت آلتیمیت خود که Empress نام دارد، بهره‌مند شود.

طبق توییت منتشر شده توسط Riot Games، نقشه و حالت جدیدی قرار است به بازی Valorant اضافه شود. حالت Spike Rush هم در نسخه‌ی بتا منتشر شده که دارای سرعت و هیجان بیشتر است. همچنین، نقشه‌ی جدیدی تحت عنوان Ascent به این بازی جذاب اضافه خواهد شد که فضای تازه‌ای را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

Valorant از خرداد امسال در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی قرار گرفته است. اگر می‌خواهید بیشتر با این بازی جذاب و هیجان‌انگیز آشنا شوید، می‌توانید مطلب اولین نگاه آن را در سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا