#مهسا_امینی

تاریخ انتشار Star Wars: Vader Immortal برای واقعیت مجازی پلی‌استیشن مشخص شد

این بازی اوایل شهریور از انحصار آکیولس ریفت خارج می‌شود

تاریخ انتشار Star Wars: Vader Immortal برای واقعیت مجازی پلی‌استیشن مشخص شد سورنا رضایی ۰ ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

استودیوی ILMxLAB با نمایش یک تریلر حدودا یک دقیقه‌ای در State of Play، تاریخ انتشار Star Wars: Vader Immortal برای واقعیت مجازی پلی‌استیشن را اعلام کرد.

استودیوی بازیسازی ILMxLAB که زیرمجموعه‌‌ی لوکاس‌فیلم به شمار می‌رود، در سال ۲۰۱۶ میلادی و در جریان رویداد Celebration Europe از محصول جدید خود تحت عنوان Star Wars: Vader Immortal رونمایی کرد. این بازی که به صورت انحصاری برای هدست‌های واقعیت مجازی آکیولس ریفت توسعه می‌یافت، نهایتا طی سال ۲۰۱۹ و در قالب سه قسمت منتشر شد.

در جریان رویداد State of Play که دقایقی قبل به پایان رسید، استودیوی ILMxLAB با پخش یک تریلر حدودا یک دقیقه‌ای تاریخ انتشار Star Wars: Vader Immortal برای واقعیت مجازی پلی‌استیشن را اعلام کرد. بر این اساس، دارندگان هدست‌های پلی‌استیشن می‌توانند از تاریخ ۴ شهریور (مصادف با ۲۵ آگوست) به تجربه‌ی بازی سه قسمتی Vader Immortal بپردازند. در جریان رویداد هیچ اشاره‌ای به قیمت نشد اما هر قسمت روی پلتفرم آکیولس ریفت ۱۰ دلار قیمت‌گذاری شده بود. احتمالا برچسب قیمتی مشابهی را برای نسخه‌ی پلی‌استیشن شاهد باشیم. در ضمن، هر قسمت در حدود یک ساعت گیم‌پلی دارد.

داستان بین Star Wars: Episode III Revenge of the Sith و Rogue One: A Star Wars Story جریان داشته و حول محور یک شخصیت ناشناخته می‌چرخد. او از طرف دارث ویدر ماموریت یافته تا یک شی خاص را پیدا کند. کاربر در جریان بازی می‌تواند به گشت و گذار در مقر اصلی دارث ویدر پرداخته تا بدین طریق اطلاعات بیشتری درباره‌ی فرقه‌ی سیث به‌دست بیاورد. در ضمن، داستان تمرکز ویژه‌ای روی نسخه‌ی تاریک آناکین اسکای‌واکر دارد. گیم‌پلی هم شامل استفاده از لایت‌سیر و کنترل اجسام با استفاده از نیرو می‌شود.

وظیفه‌ی نوشتن داستان Star Wars: Vader Immortal را دیوید اس. گویر (David S. Goyer) بر عهده داشته است. در پرونده‌ی کاری او فیلم‌های شاخصی از جمله The Dark Knight، The Dark Knight Rises و Terminator: Dark Fate دیده می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا