#مهسا_امینی

قسمت آخر انیمه‌ی Attack On Titan با تاخیر مواجه شد!

قسمت ۸۷ در چه تاریخی منتشر می‌شود؟

Attack on Titan

اپیزود ۸۷ انیمه‌ی Attack On Titan با تاخیر مواجه شده و حالا تاریخ جدیدی برای انتشار این اپیزود، مشخص گردیده است.

بنا بر توییت اخیر صفحه‌ی توییتر رسمی این انیمه محبوب، پخش اپیزود ۸۷ با تاخیر مواجه شده است.

اپیزود ۸۷ انیمه‌ Attack On Titan قرار است یک هفته تاخیر و در تاریخ ۳ آوریل (مصادف با ۱۴ فروردین) پخش شود. پیش از این، قرار بود این اپیزود در تاریخ 27 مارس (۷ فروردین) منتشر شود. دلیل این اتفاق «برنامه‌ریزی خاص» مطرح شده و احتمالا قرار است اتفاقی خاصی در ژاپن رخ دهد. همچنین جالب است بدانید که اپیزود ۸۴ این انیمه قرار است با ۱۰ دقیقه تاخیر پخش شود.

دومین بخش از فصل نهایی انیمه محبوب Attack On Titan در پلتفرم‌هایی مثل Hulu ،Funimation و Crunchyroll موجود خواهد بود. اولین بخش از فصل چهارم این انیمه، ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ در NHK General TV پخش شد.

Attack On Titan در واقع مانگایی بود که توسط هاجیمه ایسایاما نوشته و تصویرسازی شد. سپس از سپتامبر سال ۲۰۰۹ تا آوریل ۲۰۲۱ در مجله‌ی Bessatsu Shonen قرار گرفت. ۳ فصل ابتدایی این انیمه توسط استودیوی Wit تهیه شد و این ۳ فصل از آوریل ۲۰۱۳ تا ماه ژوئیه‌ی سال ۲۰۱۹ انتشار یافت.

این فرنچایز از سال ۲۰۰۹ با موفقیت رو‌به‌رو بوده، جوایز زیادی کسب کرده و همچنین در حال حاضر یکی از پرفروش‌ترین مانگا‌های تمام تاریخ به شمار می‌آید. این مانگا در قالب مدیا‌هایی دیگر همچون بازی‌های ویدئویی و فیلم لایو-اکشن نیز قرار گرفته است.

نظر شما در مورد فصل آخر Attack On Titan چیست؟ آیا شما مانگای آن را تا انتها خوانده‌اید؟ آیا فکر می‌کنید تمام داستان در این فصل جمع نمی‌شود و در نهایت یک فیلم سینمایی برای پایان این انیمه ساخته‌ خواهد شد؟ به مانند همیشه خوشحال می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.


guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا