نیمه‌ی پایانی فصل اول Unsolved Mysteries چه زمانی منتشر می‌شود؟

مانند نیمه‌ی اول، قسمت‌های جدید هر کدام به یک پرونده خواهند پرداخت

نیمه‌ی پایانی فصل اول Unsolved Mysteries

سرویس استریم نتفلیکس با انتشار یک عکس از طریق حساب کاربری خود در توییتر، تاریخ پخش نیمه‌ی پایانی فصل اول Unsolved Mysteries را اعلام کرد.

جان کازگرو (John Cosgrove) و تری دان مورر (Terry Dunn Meurer) در سال ۱۹۸۷ میلادی مستند سریالی Unsolved Mysteries را ساختند. این اثر به اتفاقات و پدیده‌های عجیبی می‌پرداخت که برای مردم عادی رخ داده بود و هرگز برایشان توجیه علمی پیدا نشد. محصول شبکه‌ی NBC بسیار مورد توجه قرار گرفت و همین موفقیت هم باعث شد تا پخش آن برای ۱۱ فصل ادامه یابد. اگرچه شبکه‌های مختلفی از جمله CBS و لایف‌تایم سعی کردند با ساخت و پخش فصل‌های جدید، این سریال محبوب را احیا کنند اما چندان موفق نشدند. این شرایط ادامه داشت تا اینکه قسمت‌های قدیمی روی سرویس‌های استریم در دسترس قرار گرفتند.

این اتفاق به ظاهر کوچک باعث شد Unsolved Mysteries بار دیگر در مرکز توجه‌ها قرار بگیرد. نتفلیکس هم از این شرایط نهایت استفاده را برد و با همکاری شاون لوی (Shawn Levy) نسخه‌ی بازسازی آن را تولید کرد. لوی به عنوان تهیه‌کننده‌ی اجرایی در تیم تولید حضور داشت و جان کازگرو و تری دان مورر هم مانند گذشته به عنوان شورانر روی روند ساخت نظارت داشتند. نیمه‌ی ابتدایی فصل اول که شامل شش قسمت می‌شود، در تاریخ یک جولای سال جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت و بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد. مشترکان نتفلیکس هم از نتیجه‌ی کار رضایت بسیاری داشتند. طبق آمارها، ۱۳.۷ درصد مشترکان طی یک ماه نخست انتشار به تماشای قسمت‌های جدید نشستند که رقم قابل‌توجهی به شمار می‌رود.

طبق تصویری که حساب کاربردی نتفلیکس در توییتر به اشتراک گذاشته، نیمه‌ی پایانی فصل اول Unsolved Mysteries در تاریخ ۲۸ مهر (مصادف با ۱۹ اکتبر) منتشر خواهد شد. این سرویس استریم به مشترکان خود وعده داد قسمت‌های جدید حول محور اتفاقات تراژدیک، وقایع عجیب و افرادی می‌چرخد که بدون هیچ توضیح منطقی ناپدید شده و هرگز نزد خانواده‌ی خود بازنگشتند. افرادی که درباره‌ی افراد گم شده چیزی می‌دانند، می‌توانند اطلاعات خود را از طریق این وب سایت برای سازندگان ارسال کنند تا شاید به حل شدن پرونده کمک کند. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده توسط نتفلیکس را مشاهده کنید:

نیمه‌ی پایانی فصل اول Unsolved Mysteries

فصل جدید Unsolved Mysteries از دو جهت با فصل‌های گذشته فرق دارد: تفاوت اول به قالب هر قسمت مربوط می‌شود. قسمت‌های قدیمی معمولا یک ساعت زمان داشته و به چند پرونده می‌پرداختند اما قسمت‌های جدید بین ۳۸ الی ۵۱ دقیقه زمان داشته و تنها روی یک پرونده تمرکز دارند؛ تفاوت دوم و پایانی هم به نبود راوی مربوط می‌شود. رابرت استاک (Robert Stack) که به عنوان راوی در تمامی فصل‌های پیشین حضور داشت، در سال ۲۰۰۳ میلادی از دنیا رفت. سازندگان فصل جدید در ابتدا به استفاده از شخص جدیدی فکر کردند اما نهایتا به این نتیجه رسیدند که هیچ گوینده‌ای نمی‌تواند جای استاک را پر کند.

ارسال اطلاعات برای سازندگان Unsolved Mysteries اتفاق جدیدی نیست. در گذشته هم مخاطبان جزئیاتی را در اختیار عوامل تولید و مقامات دولتی قرار داده بودند که نهایتا منجر به حل و بسته شدن بیش از ۲۶۰ پرونده شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا