#مهسا_امینی

اولین تریلر Unhinged راسل کرو را در نقش یک راننده‌ی خشمگین نشان می‌دهد

این فیلم، اولین اثری خواهد بود که پس از کرونا در سینماها اکران می‌شود

اولین تریلر Unhinged راسل کرو را در نقش یک راننده‌ی خشمگین نشان می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر (سینمایی)

استودیوی سولستیس ساعاتی پیش اولین تریلر Unhinged را منتشر کرد که در کنار نمایش صحنه‌‌هایی از فیلم، تاریخ اکران جدید را هم اعلام می‌کند.

تعدادی از فعالان صنعت سینما در سال ۲۰۱۸ میلادی استودیویی را تحت عنوان سولستیس تاسیس کردند که یک سال بعد نخستین پروژه‌شان تحت عنوان Unhinged معرفی شد. این فیلم مهیج که دو نام شناخته شده را در لیست بازیگران خود دارد، قرار بود از تاریخ ۱۴ شهریور (مصادف با ۴ سپتامبر) روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما مدیران استودیو تصمیم گرفتند زمان اکرانش را تغییر دهند. برخلاف انتظار، نخستین محصول سولستیس قرار است زودتر از تاریخ قبلی راهی سینماهای آمریکا شود.

ساعاتی قبل اولین تریلر Unhinged در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد. این ویدیوی تبلیغاتی در حدود سه دقیقه زمان داشته و عملا روایتی تصویری از خلاصه‌ی داستان است. در ابتدا یک مادر و پسر را می‌بینیم که در داخل ترافیک گرفتار شده‌اند. ریچل به‌طور مکرر از بوق خودرویش استفاده می‌کند تا به راننده‌ی جلویی بفهماند که وقت حرکت فرا رسیده است اما او از جای خود تکان نمی‌خورد. ریچل نهایتا از لاین خود خارج شده و با عصبانیت از کنار خودروهای مقابلش عبور می‌کند. در ادامه‌ی تریلر می‌بینیم که آن مرد در ترافیک کنار خودروی ریچل توقف کرده و سر صحبت را باز می‌کند. او تنها می‌خواهد ریچل بابت کارش عذرخواهی کند اما شخصیت اصلی داستان از این کار سر باز می‌زند. همین اتفاق هم عصبانیت راننده را برانگیزد؛ اتفاقی که باعث رقم خوردن باقی اتفاقات می‌شود.

نخستین تریلر جدا از نمایش صحنه‌های مختلف فیلم، نکته‌ی حائز اهمیت دیگری را هم در خود جای داده است. در این ویدیوی تبلیغاتی از ماه جولای به عنوان زمان اکران یاد می‌شود، در حالی که قرار بود Unhinged از اوایل سپتامبر روی پرده‌ی نقره‌ای برود. مارک گیل (Mark Gill) یکی از موسسان سولستیس با انتشار بیانیه‌ای برای رسانه‌های فعال در حوزه‌ی سینما و تلویزیون، توضیحاتی را درباره‌ی تغییر زمان اکران ارائه داد. او گفت پس از مشورت با انجمن ملی صاحبان سینمای آمریکا و همچنین تعدادی از صاحبان سالن‌های تماشای فیلم به این نتیجه رسیدند که ۱۱ تیر (مصادف با یک جولای) تاریخ مناسبی برای اکران اولین محصولشان است. اگر تغییری در برنامه‌ریزی‌ها به وجود نیاید، Unhinged اولین فیلمی خواهد بود که پس از بحران کرونا در سینماها اکران می‌شود. در ادامه می‌توانید بخش‌هایی از توضیحات گیل در این باره را مطالعه کنید:

این فیلم با هزینه‌ی ۳۳ میلیون دلاری ساخته شده که بودجه‌ی نسبتا متوسطی محسوب می‌شود. به همین دلیل، اگر بتوانیم در باکس آفیس ۳۰ میلیون دلار هم بفروشیم، برای ما راضی‌کننده خواهد بود. شرکتی هستیم که فیلم‌های خود را با هدف اکران در سینماها می‌سازد. هیچ راهی بهتر از فدا کردن اولین محصولمان در شرایط پساکرونا برای نمایش میزان تعهدمان به اکران در سینماها وجود ندارد. ما عاشق سالن‌های تماشای فیلم هستیم و از آن‌ها و شغل‌هایی که به‌واسطه‌ی این اماکن به‌وجود آمده‌اند پشتیبانی می‌کنیم.

از بازیگران حاضر در Unhinged می‌توان به راسل کرو (Russell Crowe)، جیمی سیمپسون (Jimmi Simpson) و کارن پیستوریس (Caren Pistorius) اشاره کرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا