تماشا کنید: تریلر جدید فیلم آنچارتد منتشر شد

آیا تام هالند باری دیگر حماسه آفرین خواهد شد؟

تریلر جدید فیلم آنچارتد منتشر شده و از هنرنمایی تازه تام هالند می‌گوید. Uncharted جدیدترین اثر هنری تام هالند بازیگر مشهور هالیوود است که داستان سری بازی‌های آنچارتد را روایت می‌کند.  

فیلم Uncharted سونی تقریباً در راه است، و امروز آخرین نگاهی به ماجراجویی مورد انتظار تام هالند را خواهیم داشت.

این تریلر نهایی تنها دو هفته قبل از تاریخ اکران فیلم در ۱۸ فوریه منتشر می‌شود و شاید بهترین نگاه ما به کل پروژه تا به امروز باشد. با توجه به آنچه که در این تریلر می‌بینیم به نظر می‌رسد که این فیلم بسیار نسبت به آنچه که حتی در گذشته تصور کرده‌ایم هم هیجان انگیزتر است. 

در اینجا نگاهی اجمالی از یکی از صحنه‌های اکشن جذاب هواپیمای باری وجود دارد که قبلاً دیده‌ایم، اما همچنین چندین صحنه دیگر را می‌بینیم از جمله تعقیب و گریز با کشتی دزدان دریایی هوابرد که در آن هالنداز یک گالن به گالن دیگر می‌پرد ​​در حالی که هر دو از هلیکوپتر آویزان هستند. 

تریلر جدید فیلم آنچارتد

بازی منحصر به فرد تام هالند پیش از این نیز ثابت شده است و با توجه به گفته‌های خود این بازیگر در ساخت این اثر از جلوه‌های ویژه کمتری نسبت به آنچه که در دنیای سینمایی مارول می‌بینیم استفاده شده و همین به ارزش بازیگری تام هالند در صحنه‌های هیجان انگیز و اکشن این اثر می‌افزاید. 

داستان فرنچایز آنچارتد، پتانسیل بسیار بالایی دارد و با توجه به لیست بازیگران نام آشنایی که در این اثر هنرنمایی می‌کنند بدون شک این فیلم یکی از مورد انتظارترین آثار سینمایی و یکی از بهترین لایو اکشن‌های حوضه گیم خواهد بود. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا