1%
  • 0/10

بسیاری از بازی‌های جدید فرست پارتی سونی آماده معرفی هستند

برخی از بازی‌ها از حضور در مراسم خط خوردند

بسیاری از بازی‌های جدید فرست پارتی سونی آماده معرفی هستند ۰ ۰۵ خرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی های جدید فرست پارتی سونی

به نظر می‌رسد که بسیاری از بازی های جدید فرست پارتی پلی استیشن آماده معرفی هستند، اما سونی بنا به دلایلی از نمایش آن‌ها در شوکیس اخیر خودداری کرده است.

مراسم پلی استیشن شوکیس مدتی قبل توسط سونی برگزار شد. در حالی که بیش از ده‌ها بازی جدید طی این رویداد معرفی شدند و از طرفی شاهد نمایش جدیدی از بازی‌های مورد انتظار از جمله اسپایدرمن ۲، اساسینز کرید میراژ و الن ویک ۲ بودیم، اما به طور کلی این شوکیس چندان باب میل هوادارها نبود و انتظارها را به خوبی برآورده نکرد.

در واقع، بیشتر بازی‌های جدید معرفی شده در گروه بازی‌های سرویس محور قرار دارند و هیچ خبری از بازی‌های فرست پارتی و تک‌نفره سونی در این رویداد نبود. با این حال، به نظر می‌رسد که ژاپنی‌ها به عمد طی این مراسم از بازی‌های فرست پارتی جدید خود پرده برنداشتند.

تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای معروف صنعت بازی‌ها، به تازگی در پیامی خاطرنشان کرده که بسیاری از بازی های جدید فرست پارتی سونی برای معرفی آماده بودند، اما ژاپنی‌ها به یک باره از نمایش آن‌ها در شوکیس پلی استیشن خودداری کردند. این منبع مدعی است که پیش‌تر چند تریلر از بازی‌‎های جدید و انحصاری PS5 مشاهده کرده بود که انتظار داشت در مراسم اخیر سونی به نمایش گذاشته شوند، اما در نهایت از حضور در این رویداد خط خوردند.

علاوه بر این‌ها، ظاهرا یکی دیگر از بازی‌های انحصاری و AAA پلی استیشن قرار است در ماه جولای سال جاری (تیر یا مرداد ماه) برای کامپیوتر عرضه شود. هندرسون معتقد است که در ابتدا قرار بود این خبر در رویداد پلی استیشن شوکیس منتشر شود که سونی بنا به دلایل نامشخص این خبر را نیز طی این مراسم اعلام نکرد.

بهتر است بدانید پیش از این شایعه شده بود که تعداد زیادی از استودیوهای فرست پارتی پلی استیشن برای نمایش بازی‌های جدید خود کاملا آماده هستند و سونی با برگزاری پلی استیشن شوکیس به دنبال آغاز فاز دوم عرضه PS5 است. یکی از عناوینی که بسیاری از هوادارها بی‌صبرانه منتظر معرفی آن بودند، بازی چندنفره The Last of Us از استودیوی ناتی داگ است که طبق اعلام سازندگان، در اواسط سال ۲۰۲۳ میلادی معرفی خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments