1%
 • 0/10

آمار جدول فروش هفتگی بریتانیا برای هفته سوم فوریه 2024

صدرنشینی Mario vs. Donkey Kong

آمار جدول فروش هفتگی بریتانیا برای هفته سوم فوریه 2024 ۰ ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
هفته سوم فوریه 2024

با اعلام آمار مرتبط با جدول فروش هفتگی بریتانیا برای هفته سوم فوریه 2024 مشخص شد جدیدترین بازی انحصاری کنسول نینتندو سوییچ در صدر جدول جای گرفته است.

در هفته گذشته عناوینی جدیدی روانه بازار شده و همین مسئله سبب شده تا چارت فروش هفتگی بریتانیا دستخوش تغییراتی شود. همان‌طور که انتظار می‌رفت بازی Mario vs. Donkey Kong که به صورت انحصاری برای کنسول هیبریدی شرکت نینتندو انتشار یافته با استفبال قابل توجهی که از آن صورت گرفت رتبه نخست جدول فروش هفتگی بریتانیا برای هفته سوم فوریه 2024 را به خود اختصاص داد و باعث شد جایگاه بازی Hogwarts Legacy که در هفته گذشته صدرنشین بود به رتبه دوم تنزل پیدا کند.

شرکت یوبیسافت نیز با انتشار بازی جدید خود یعنی Skull and Bones توانست جایگاهی برای خود در میان فهرست ده بازی پرفروش هفته اخیر بریتانیا دست و پا کند و عنوان آنلاین اکشن ماجراجویی آن‌ها در جایگاه چهارم جای گرفت. با توجه به اینکه منتقدان استقبال چندانی از ساخته جدید یوبیسافت که پس از تاخیرهای فراوان سرانجام منتشر شده، به عمل نیاوردند شاید جایگاه چهارم شروع چندان بدی برای آن محسوب نشود.

از سوی دیگر بازی محبوب Helldivers 2 توانست جایگاه خود را در لیست حفظ کرده و دقیقا  مانند هفته گذشته در رتبه هفتم جای گرفت. نباید این نکته از خاطر برد که آمار این جدول فروش تنها شامل فروش فیزیکی بازی‌ها می‌شود و فروش دیجیتالی عناوین مختلف را مورد محاسبه قرار نمی‌دهد. دو بازی Super Mario Bros. Wonder و Mario Kart 8 Deluxe به ترتیب در رتبه‌های پنجم و ششم جای گرفته و بازی Mortal Kombat 11 Ultimate نیز توانست با حضور در میان فهرست ده بازی نخست، در جایگاه هشتم قرار بگیرد. طبق معمول یک نسخه از مجموعه ندای وظیفه نیز در لیست حضور داشته و بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در رتبه نهم مشاهده می‌شود. لیست کامل را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید:

 1. Mario vs. Donkey Kong
 2. Hogwarts Legacy
 3. EA Sports FC 24
 4. Skull and Bones
 5. Super Mario Bros. Wonder
 6. Mario Kart 8 Deluxe
 7. Helldivers 2
 8. Mortal Kombat 11 Ultimate
 9. Call of Duty: Modern Warfare 3
 10. Minecraft (Switch)نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments