#مهسا_امینی

یوبی‌سافت بازی Skull and Bones را از نو می‌سازد

قایقی خواهم ساخت، خواهم انداخت به آب، با مدل فورتنایت

بازی Skull and Bones

بازی Skull and Bones که بارها توسط یوبی‌سافت تاخیر خورده و در چند نمایش اخیر بازی‌های این شرکت غایب بوده، ظاهرا از نو و با کارگردانی جدیدی در حال ساخت است.

بازی Skull and Bones را احتمالا می‌شناسید. این بازی قرار بود با الهام از قسمت‌های کشتی‌رانی عناوین دیگر یوبی‌سافت، به خصوص بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag، یک بازی مجزا باشد که صرفا روی کشتی‌رانی در دوره‌ی دزدان دریایی تمرکز دارد. با این حال، به نظر می‌رسید که بازی هویت مستقل خودش را مثل بازی‌های دیگر این شرکت ندارد و از طرفی با این که یک بازی چندنفره‌ی آنلاین است، چندان هم رقابتی به نظر نمی‌رسد.

یوبی‌سافت در E3 2017 از این بازی رونمایی کرد و قرار بود سال ۲۰۱۸ آن را عرضه کند اما بازی یک بار برای همیشه با تاخیر مواجه شد و پس از آن در سکوت خبری کامل غرق شد. انتظار داشتیم که بازی، حداقل در یوبی‌سافت فوروارد که دو شب پیش برگزار شد نمایشی داشته باشد اما این اتفاق نیفتاد.

وب‌سایت VGC در گزارش اخیری که در رابطه‌ با این بازی منتشر کرده، به نقل از منابع آگاه اما ناشناس می‌گوید که بازی Skull and Bones از یک سال پیش ریبوت شده و از نو ساخته می‌شود. طبق این گزارش، دو دلیل یوبی‌سافت را مجاب کرده که این کار را انجام دهد؛ اول این که بازی اصلی هویت خودش را مثل بازی‌های دیگر این شرکت نداشته و دوم، در بین بازی‌های چندنفره‌ای مثل Rainbow Six Siege یا The Division 2 جایی برای رقابت نداشته است.

طبق گزارش‌ها، یوبی‌سافت از موفقیت بازی‌هایی مثل Fortnite الگو گرفته تا Skull and Bones را در قالب یک بازی لایو سرویس ارائه دهد. بازی‌های لایو سرویس مثل فورتنایت بر اساس اتفاقاتی که در آن دنیا رخ می‌دهد جلو می‌روند و مثلا فورتنایت چند وقت یک بار با اتفاقات درون بازی مختلف، بازیکن‌ها را مجاب به انجام چالش‌هایی می‌کند که مستقیما روی آن دنیا تاثیر می‌گذارند.

با این که Skull and Bones در این کنفرانس یوبی‌سافت فوروارد حضور نداشت، اما احتمال معرفی دوباره‌ی آن در کنفرانس بعدی و عرضه‌ی آن در سال‌ مالی ۲۰۲۱ میلادی وجود دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا