1%
  • 0/10

دفاع یوبیسافت از قیمت ۷۰ دلاری بازی Skull and Bones

اعتراض بازیکن‌ها

دفاع یوبیسافت از قیمت ۷۰ دلاری بازی Skull and Bones ۰ ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
قیمت Skull and Bones

مدیرعامل شرکت یوبیسافت به تازگی با وجود اعتراض بازیکن‌ها، از قیمت ۷۰ دلاری بازی Skull and Bones دفاع کرده است.

بعد از سال‌ها صبر و انتظار و بدقولی‌های شرکت یوبیسافت، در نهایت اسکول اند بونز تا ساعاتی دیگر روانه بازار می‌شود. در این میان، برخی از افرادی که نسخه بتای بازی را تجربه کرده‌اند، مدعی هستند که این اثر در حد یک اثر ۷۰ دلاری نیست و یوبیسافت باید قیمت آن را کاهش دهد.

از طرفی، گروهی از بازیکن‌ها نیز معتقد هستند که اسکول اند بونز به خاطر ساختار سرویس محوری، باید به طور رایگان عرضه شود. در همین راستا، مدتی پیش آقای ایو گیلمو، مدیرعامل یوبیسافت، اعلام کرد که Skull and Bones یک اثر بسیار بزرگ است و تیم سازنده برنامه‌های زیادی برای پشتیبانی از آن دارد.

مدیرعامل شرکت یوبیسافت خاطرنشان کرده که اسکول اند بونز یک اثر AAAA تلقی می‌شود که نتیجه آن در طولانی‌مدت مشخص خواهد شد. به همین خاطر، او از قیمت ۷۰ دلاری بازی کماکان دفاع کرده و به نظر می‌رسد اعتراض بازیکن‌ها هیچ ثمری ندارد. البته، گزارش‌ها نشان می‌دهد که این ناشر فرانسوی بالغ بر ۱۲۰ میلیون دلار برای ساخت بازی هزینه کرده که باید با فروش آن این بودجه را جبران کند.

آقای ایو گیلمو در این زمینه توضیح می‌دهد:

شما خواهید دید که اسکول اند بونز یک بازی تمام عیار است. در واقع، این یک بازی بسیار بزرگی به شمار می‌رود و ما احساس می‌کنیم که بازیکن‌ها به معنای واقعی کلمه خواهند دید که این عنوان به چه اندازه گسترده و کامل است. این یک بازی کامل و AAAA است که نتیجه آن در طولانی‌مدت مشخص خواهد شد.

لازم به ذکر است که بازی اسکول اند بونز در تاریخ ۱۶ فوریه سال جاری (۲۷ بهمن ماه پیش‌رو) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه می‌شود. علاقه‌مندها همین حالا می‌توانند بازی را از طریق فروشگاه‌های رسمی پیش خرید کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments