بازی Twin Mirror دیگر یک عنوان اپیزودیک نخواهد بود

تمام قسمت‌های بازی در یک نسخه عرضه می‌شود

بازی Twin Mirror اپیزودیک

به لطف رویداد PC Gaming Show 2020، حالا بعد از مدت‌ها اطلاعات جدیدی از بازی Twin Mirror در دسترس عموم قرار گرفته که از مهم‌ترین آن‌ها، می‌توان به عرضه‌ی تمام قسمت‌های بازی در یک نسخه اشاره کرد؛ به عبارتی دیگر می‌توان گفت که Twin Mirror دیگری یک عنوان اپیزودیک نخواهد بود.

این بازی دو سال پیش، یعنی در سال ۲۰۱۸ میلادی معرفی شده بود و قرار بود حداکثر در سال گذشته‌ی میلادی برای پلتفرم‌های مقصدش منتشر شود اما مشکلات زیادی در مسیر توسعه‌ی بازی برای سازندگانش به وجود آمد که باعث شد عرضه‌ی آن تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی به تعویق بیافتد.

Dontnod Entertainment که سابقه‌ی ساخت بازی Life is Strange را هم در کارنامه‌ی خود دارد، قصد داشت تا Twin Mirror را هم با همان فرمول لایف ایز استرنج، یعنی به صورت اپیزودیک عرضه کند اما به نظر می‌رسد که نظر آن‌ها، تغییر کرده است. بنابراین می‌توانیم این تصمیم را، یکی از دلایل تاخیر در عرضه‌ی این بازی بدانیم.

به گفته‌ی سازندگان، در همان نسخه‌ی روز اول، بازیکنان به تمام قسمت‌های بازی دسترسی خواهند داشت و به طور کلی دیگر قصد ندارند تا Twin Mirror را به صورت اپیزودیک راهی بازار کنند.

چند ماهی می‌شد که هیچ خبری از Twin Mirror وجود نداشت اما به لطف رویداد PC Gaming Show، تریلر جدیدی از این بازی به معرض نمایش گذاشته شد؛ هر چند که نمی‌توان منکر جذابیت‌های این تریلر برای علاقه‌مندان به بازی‌های ماجراجویی شد، اما متاسفانه اطلاعات زیادی هم به واسطه‌ی این نمایش در دسترس قرار نگرفت؛ از همه مهم‌تر این که، هنوز تاریخ انتشار قطعی بازی Twin Mirror در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال، سازندگان یک بار دیگر تایید کردند که این اثر در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر می‌شود و به‌زودی از تاریخ انتشار قطعی آن رونمایی خواهند کرد.

بازی Twin Mirror ما را در قالب شخصیتی به نام سم هیگز قرار می‌دهد که برای آغاز مسیر تازه‌ای از زندگیش، راهی محله‌ی قدیمی خود می‌شود تا از خویشاوندان و دوستانش خداحافظی کند؛ اما رازهای تیره‌ای از گذشته‌ی‌ شهر و خود او، سم را در مخمصه‌ای مبهم و دلهره‌آور گرفتار می‌کند.

شاید جالب بدانید که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی به صورت سلف پابلیش، توسط Dontnod Entertainment در پلتفرم استیم منتشر خواهد شد؛ این در حالی است که نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان توسط Bandai Namco Entertainment عرضه می‌شود.

همچنین اگر به کسب اطلاعات بیشتری از این عنوان علاقه‌مند هستید، می‌توانید پیش‌نمایش Twin Mirror را از اینجا مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا