اولین تریلر سریال Don’t Look Deeper ساخته‌ی جدید کارگردان Twilight منتشر شد

این اثر روی خودشناسی تاکید دارد

سرویس استریم کوییبی ساعاتی قبل اولین تریلر سریال Don’t Look Deeper را از طریق کانال خود در وبسایت یوتیوب به اشتراک گذاشت.

تقریبا تمامی سرویس‌های استریمی که طی سال‌های اخیر روی کار آمدند، برای صفحه‌های نمایش بزرگ از جمله تلویزیون یا حتی مانیتور بهینه‌سازی شده و برای استفاده از تلفن‌های همراه هوشمند چندان مناسب نیستند. جفری کاتزنبرگ (Jeffrey Katzenberg) تاجر و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی که به خوبی از این موضوع باخبر بود، تصمیم گرفت سرویس استریم کوییبی را برای تلفن‌های همراه هوشمند راه بیاندازد. محتواهای اختصاصی این سرویس نه تنها برای پخش عمودی و افقی بهینه شده‌اند، بلکه کمتر از ۱۰ دقیقه زمان دارند تا چشمان مخاطب در بلند مدت اذیت نشود. مطابق انتظار، کاتزنبرگ با همکاری نام‌های شناخته شده‌ی هالیوود آثار مختلفی را برای کوییبی تولید کرده یا در دست ساخت دارد تا مخاطبان بیشتری جذب شوند.

سرویس استریم کوییبی ساعاتی قبل اولین تریلر سریال Don’t Look Deeper را از طریق یوتیوب در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. این اثر درباره‌ی خودشناسی بوده و قصه‌اش حول محور یک دختر نوجوان به نام آیشا می‌چرخد که طی اتفاقاتی به ماهیت خود به عنوان یک انسان شک می‌برد. ویدیوی تبلیغاتی که منتشر شده، بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود. تریلر در ابتدا سعی می‌کند کابوس‌هایی را به تصویر بکشد که بسیار واقعی به نظر می‌رسند اما به آیشا تعلق ندارند. سپس تمرکز خود را روی معرفی کلی شخصیت اصلی داستان قرار داده و نهایتا هم اتفاقاتی را نشان می‌دهد که شک و تردید آیشا نسبت به ماهیتش را افزایش می‌دهند.

هلنا هاوارد (Helena Howard) که با نقش‌آفرینی در فیلم Madeline’s Madeline به شدت مورد توجه تعدادی از کارشناسان قرار گرفته بود، نقش اصلی را بر عهده دارد. دان چیدل (Don Cheadle)، امیلی مورتیمر (Emily Mortimer) و جان لوئیس کاستلانوس (Jan Luis Castellanos) دیگر اشخاص حاضر در تیم بازیگری هستند. از دست‌اندرکاران Don’t Look Deeper می‌توان کاترین هاردویک (Catherine Hardwicke) را نام برد که در پرونده‌ی حرفه‌ایش آثار سینمایی و تلویزیونی مختلفی دیده می‌شود اما شاخص‌ترینشان فیلم Twilight محصول سال ۲۰۰۸ میلادی است. جفری لیبر (Jeffrey Lieber) خالق سریال Lost هم یکی از افرادی بوده که روی محصول جدید سرویس کوییبی کار کرده است.

پخش Don’t Look Deeper از تاریخ ۶ مرداد (مصادف با ۲۷ جولای) آغاز می‌شود. تعداد قسمت‌های آن ۱۴ عدد بوده و هر کدام کمتر از ۱۰ دقیقه زمان دارند. به دلیل امنیت بالای سرویس کوییبی، امکان دانلود ویدیوها و انتشارشان در فضای مجازی وجود ندارد. از همین رو، تنها راه تماشای محتواهای اختصاصی این سرویس استریم، خرید اشتراک است. در ضمن، کوییبی در ابتدای انتشارش مورد توجه‌ کاربران آمریکایی و کانادایی قرار گرفت اما به مرور زمان محبوبیت خود را از دست داد. سازندگان این سرویس قصد دارند با تولید و عرضه‌ی محتوای اختصاصی ورق را برگردانند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا