در اعماق تهی؛ از بازی Solar Ash در رویداد معرفی PS5 رونمایی شد

دومین بازی مستقل آناپورنا در رویداد آنلاین سونی

بازی Solar Ash

یکی از تریلرهای چشم‌نواز رویداد Future of Gaming سونی متعلق به بازی Solar Ash بود که شما را در دنیایی فانتزی اما تهی محبوس می‌کند. با سرگرمی همراه باشید.

سازندگان عنوان تحسین‌شده‌ی Hyper Light Drifter امشب در جریان رویداد معرفی کنسول پلی‌استیشن ۵ از بازی جدید خود رونمایی کردند که Solar Ash نام گرفته است. در این بازی که جلوه‌های هنری فانتزی و چشم‌نوازی دارد، در نقش قهرمانی سه‌چشم قرار خواهید گرفت که طبق چیزهایی که در تریلر دیدیم، به درون یک سیاه‌چال رفته و با روحی مهیب روبه‌رو می‌شود. روح او را به داخل دنیایی تهی به نام «Ultravoid» پرتاب می‌کند و قهرمان ما که سرعت راه رفتنش همچون اسکی روی یخ است، باید از آن جان سالم به در ببرد. این دنیا مکانی مهیب و خطرناک است که دنیاهای دیگر را می‌بلعد. بازیکن در این دنیا با چشم‌اندازهای حیرت‌انگیز، هیولاهای مهیب، ساختمان‌ها و زمین‌های معلق و ارواح گمشده رو‌به‌رو خواهد شد.

بازی یک ماجراجویی-پلتفرمر است که دنیای بسیار پویایی دارد. تنها قابلیت‌هایی که از قهرمان بازی در تریلر دیدم، امکان حرکت سریع و البته استفاده از یک شمشیر بلند است. در پایان تریلر نیز پرش او روی پشت موجود پرنده‌ی بسیار بززگی را شاهد هستیم. بازی Solar Ash در کنار Stray دومین عنوان مستقل حاضر در رویداد سونی بود که توسط شرکت آناپورنا اینتراکتیو منتشر خواهد شد. تاریخ عرضه‌ی بازی روزی نامشخص در سال ۲۰۲۱ است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا