یکی از معروف‌ترین موزیک‌های The Witcher به بازی Beat Saber اضافه شد

تجربه‌ی Beat Saber با Toss A Coin To Your Witcher

موزیک‌های The Witcher در بازی Beat Saber

اگر از طرفداران دنیای ویچر هستید و Beat Saber هم بازی می‌کنید، می‌توانید موزیک معروف Toss A Coin To Your Witcher (یک سکه برای ویچر بیانداز) را به این بازی اضافه کنید.

به تازگی سریال ویچر در شبکه نتفلیکس منتشر شده است و بسیاری از مردم مشغول تماشای آن هستند. یکی از موزیک‌هایی که در طول این سریال بسیار شنیده می‌شود، یک سکه برای ویچر بیانداز است که توسط یکی از همراهان گرالت یعنی دندلاین، که به او Jaskier هم گفته می‌شود، خوانده شده است. دندلاین در بازی و کتاب ویچر نیز حضور داشته و در بعضی از سفرهای گرالت او را همراهی می‌کند و در طول سریال به همراه یک‌دیگر درگیر اتفاقات زیادی می‌شوند. جالب است بدانید این آهنگ شنیدنی فقط در سریال وجود ندارد و در کتاب و بازی The Witcher هم بارها به آن اشاره شده است. در واقع Jaskier نویسنده و خواننده این آهنگ است و در آن از اتفاقات و نبردهای هیجان‌انگیز گرالت، تعریف می‌کند و در طول سفرهای خود از شنوندگان می‌خواهد تا بخاطر ویچر و کارهایی که می‌کند (شکار هیولا و کمک به مردم)، سکه‌ای به او بدهند.

اینکه همزمان با انتشار سریال ویچر از شبکه نتفلیکس، یکی از موزیک‌های شاخص سریال به Beat Saber اضافه شده، اتفاق جالبی است چرا که در این بازی هم مانند ویچر شما دارای دو عدد شمشیر هستید و این وجه تشابه باعث شوخی‌های زیادی شده است. Beat Saber پر فروش‌ترین بازی واقعیت مجازی است که در آن بازیکن با شمشیرهای لیزری خود، بلوک‌ها را قطعه قطعه می‌کند و ریتم موزیک درحال پخش بازی، با فاصله و تعداد بلوک‌ها هماهنگی دارد و این هماهنگی، باعث لذت بردن بیشتر از موزیک و بازی می‌شود. بازیکنان در هنگام تجربه‌ی این اثر واقعیت مجازی، خودشان انتخاب می‌کنند که با چه موزیکی درگیر چالش Beat Saber شوند. بنابراین، اگر به دنیای The Witcher علاقه‌مند هستید، می‌توانید با موزیک Toss A Coin To Your Witcher تجربه‌ای جذاب را در بیت سیبر به‌دست آورید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا